- Top Seller

Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd12,50 € 16,67 €/lt 
Κτήμα Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Ασύρτικο / Μαλαγουζιά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,12 € 10,83 €/lt

Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μαυροδάφνη / Μαύρο Καλαβρυτινό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ19,98 € 26,64 €/lt
Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd38,50 € 25,67 €/lt
Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Franc / Μαλαγουζιά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,33 € 11,11 €/lt
Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασύρτικο / Λαγόρθι
15,00 € 20 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,88 € 19,84 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Mystic Brut Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασύρτικο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,86 € 19,81 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Βιδιανό Αηδάνι Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Αηδάνι / Βιδιανό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,27 € 13,69 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Wild Ferment Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Μαυροδάφνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ48,00 € 64 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Δαφνί / Μαυροδάφνη / Μαύρο Καλαβρυτινό
17,80 € 23,73 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot / Μαύρο Καλαβρυτινό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,90 € 11,87 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Orange Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Malvasia Aromatica / Ροδίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ36,00 € 48 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,97 € 13,29 €/lt- Top Seller
Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,07 € 13,43 €/lt Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ34,50 € 23 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασύρτικο / Λαγόρθι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,40 € 19,2 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Δαφνί / Μαυροδάφνη / Μαύρο Καλαβρυτινό
17,80 € 23,73 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ




