1. Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Merlot / Agiorgitiko / Moscato Tyrnavou

    5,20 € 6,93 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  2. Lafazanis Meliti White Semi Sweet 750ml

    0

  3. Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Muscat / Moschofilero / Rhodite

    4,99 € 6,65 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  4. Lafazanis Οινάνθη

    0

  5. Lafazanis Prologue Rosé Semi Sweet 750ml

    Lafazanis Prologue Rosé Semi Sweet 750ml

    Variety: Agiorgitiko / Moschofilero / Rhodite

    5,74 € 7,65 €/lt
    Ad

    0

  6. Askos "oenochos" Lafazanis 5lt White Vinegar 5lt

    0

  7. Lafazanis Prologue White Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue White Dry Nemea 750ml

    Variety: Moschofilero / Rhodite / SavatiaNo

    5,08 € 6,77 €/lt
    Ad

    0

  8. Lafazanis Oinanthi Red Semi Sweet 750ml

    0

  9. Lafazanis Meliti Red Semi Sweet 750ml

    Lafazanis Meliti Red Semi Sweet 750ml

    5,00 € 6,67 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  10. Askos "Oinochoos" Lafazanis 5L Semi-Sweet Red 5L

    0

  11. Lafazanis Oinanthi White Dry 750ml

    Lafazanis Oinanthi White Dry 750ml

    Variety: Assyrtiko / Rhodite

    4,60 € 6,13 €/lt

    0

  12. Lafazanis Artisti White Semi-Dry Semi-sparkling 750ml

    0

  13. Lafazanis Stone & Light Red Dry Nemea 750ml

    0

  14. Lafazanis Sirius Red Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Sirius Red Dry Nemea 750ml

    Variety: Agiorgitiko

    10,90 € 14,53 €/lt

    0

  15. Lafazanis Meliti White Dry 750ml

    Lafazanis Meliti White Dry 750ml

    Variety: Blend of Varieties

    4,13 € 5,51 €/lt

    0

  16. Lafazanis Oinanthi Red Dry 750ml

    Lafazanis Oinanthi Red Dry 750ml

    Variety: Agiorgitiko

    4,85 € 6,47 €/lt

    0

  17. Lafazanis Prologue Red Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Red Dry Nemea 750ml

    Variety: Merlot / Agiorgitiko

    5,41 € 7,21 €/lt
    Ad

    0

  18. Askos "Oinochoos" Lafazanis 10L Red Dry

    0

  19. Lafazanis Geometry White Dry 750ml

    Lafazanis Geometry White Dry 750ml

    Variety: Malagouzia

    10,80 € 14,4 €/lt
    Ad

    0

  20. Wine Pet "Old Cellar" Semi-Sweet Red 1.5L

    0

  21. Lafazanis Geometry Red Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Geometry Red Dry Nemea 750ml

    Variety: Agiorgitiko

    10,80 € 14,4 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  22. Wine Pet "Old Cellar" White Dry 1.5L

    0

  23. Lafazanis Geometry White Dry Nemea 750ml

    0

  24. Wine Pet "Old Cellar" Retsina 1.5lt

    0

  25. Wine Pet "Old Cellar" Rosé 1.5L

    0

  26. Wine Pet "Old Cellar" Red Dry 1.5L

    0

  27. Lafazanis Milestone White Dry 750ml

    Lafazanis Milestone White Dry 750ml

    Variety: Sauvignon Blanc

    13,00 € 17,33 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  28. Lafazanis Epicus

    0

  29. Lafazanis Elysian Grand Rosé Dry 750ml

    0

  30. Lafazanis Milestone Red Dry 750ml

    Lafazanis Milestone Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah

    16,30 € 21,73 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  31. Lafazanis Sirius White Dry 750ml

    Lafazanis Sirius White Dry 750ml

    Variety: Assyrtiko / Malagouzia

    9,50 € 12,67 €/lt

    0

  32. Lafazanis Retsina Retsina White Dry 750ml

    Lafazanis Retsina Retsina White Dry 750ml

    Variety: Rhodite / SavatiaNo

    5,50 € 7,33 €/lt

    0

  33. Lafazanis Electus White Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Electus White Dry Nemea 750ml

    Variety: Moschofilero

    Deliveryby Mon, 05 OctAd

    0

  34. Lafazanis Artisti Moscato White Dry Nemea 750ml

    0

  35. Lafazanis Prologue Rosé Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Rosé Dry Nemea 750ml

    Variety: Agiorgitiko / Muscat / Rhodite

    5,21 € 6,95 €/lt
    Ad

    0

  36. Lafazanis Artisti White Dry Nemea 187ml

    0

  37. Lafazanis Geometria White Dry 750ml

    Lafazanis Geometria White Dry 750ml

    Variety: Malagouzia

    11,40 € 15,2 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  38. Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Merlot / Agiorgitiko / Moscato Tyrnavou

    5,00 € 6,67 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  39. Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Muscat / Moschofilero / Rhodite

    5,00 € 6,67 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  40. Lafazanis Prologue Rosé Semi Sweet 750ml

    Lafazanis Prologue Rosé Semi Sweet 750ml

    Variety: Agiorgitiko / Moschofilero / Rhodite

    5,00 € 6,67 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  41. Lafazanis Prologue White Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue White Dry Nemea 750ml

    Variety: Moschofilero / Rhodite / SavatiaNo

    4,30 € 5,73 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  42. Lafazanis Prologue Red Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Red Dry Nemea 750ml

    Variety: Merlot / Agiorgitiko

    4,50 € 6 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  43. Lafazanis Geometry White Dry 750ml

    0

  44. Lafazanis Geometry White Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Geometry White Dry Nemea 750ml

    Variety: Assyrtiko

    11,10 € 14,8 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  45. Lafazanis Geometry Red Dry Nemea 750ml

    0

  46. Lafazanis Electus

    Lafazanis Electus

    Variety: Moschofilero

    Bottle: 187-750 ml
    2,20 € - 7,50 € from 10 €/lt
    Deliveryby Mon, 05 Oct

    0

  47. Lafazanis Prologue Rosé Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Rosé Dry Nemea 750ml

    Variety: Agiorgitiko / Muscat / Rhodite

    5,21 € 6,95 €/lt

    0

  48. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Discover hereDiscover here