
Κτήμα Χατζημιχάλη Κρυόβρυση Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd15,90 € 21,2 €/lt


Κτήμα Χατζημιχάλη Δρύσμπεϊ Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,35 € 16,47 €/lt
Κτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd15,00 € 20 €/lt
Κτήμα Χατζημιχάλη Καπνίας Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ23,39 € 31,19 €/lt
Κτήμα Χατζημιχάλη Γερακοφωλιά Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd14,88 € - 38,20 € 19,84 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Prima Terra Le Blanc Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Αθήρι / Ασύρτικο / Ρομπόλα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,97 € 7,96 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Alfega Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Grenache Rouge / Syrah / Μαλαγουζιά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,25 € 19 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Γιατάκι Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,35 € 16,47 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Χουλέβαινα Λευκό Ξηρό
Ποικιλία: Chardonnay
Φιάλη: 375-750 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,44 € - 13,10 € από 17,47 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη J'aime Le Rouge Ερυθρό Ξηρό 187ml
Ποικιλία: Syrah / Μαυρούδι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,95 € 10,43 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Καπνίας Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ21,87 € 29,16 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot / Sauvignon Blanc / Syrah / Ροδίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,20 € 14,93 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Αθήρι / Ασύρτικο / Ρομπόλα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,85 € 13,13 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Alfega Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Μαλαγουζιά / Ρομπόλα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,35 € 13,8 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd26,60 € 35,47 €/ltΧατζημιχαλη Λευκος Πολυποικιλιακος 0.75l
Ποικιλία: Chardonnay / Αθήρι / Ρομπόλα / Ασύρτικο
13,92 € 18,56 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Οπούς Ιβ' Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Franc
Παράδοσηέως Τρί, 06 ΟκτAd52,10 € 69,47 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Alfega Sauvignon Blanc Fume Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd19,37 € 25,83 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Πολυποικιλιακός Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Grenache Rouge / Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,01 € 12,01 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη J'aime Le Rose Ροζέ Ξηρό 187ml
Ποικιλία: Syrah / Μαυρούδι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,95 € 10,43 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Le Rouge Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Franc / Grenache Rouge / Merlot / Shiraz
5,39 € 7,19 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot / Ξινόμαυρο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ17,80 € 23,73 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Αλαργινό Ερυθρό Ξηρό
Ποικιλία: Merlot
Φιάλη: 750-1500 ml25,50 € - 79,60 € από 34 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Λημνιό / Schioppettino
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ16,15 € 21,53 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Αλεπότρυπα Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Ασύρτικο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,87 € 17,16 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Alfega Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Cabernet Franc / Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,65 € 16,87 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Ασύρτικο / Ροδίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,05 € 18,73 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,54 € 19,39 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Κρυόβρυση Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ13,90 € 18,53 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,97 € 19,96 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Γερακοφωλιά Λευκό Ξηρό
Ποικιλία: Chardonnay
Φιάλη: 750-1500 ml14,88 € - 38,20 € από 19,84 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ26,60 € 35,47 €/ltΚτήμα Χατζημιχάλη Alfega Sauvignon Blanc Fume Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ19,37 € 25,83 €/lt




