- Top Seller






Κτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Ροζέ Ημίξηρο 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,96 € 6,61 €/lt
Κτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,09 € - 14,70 € από 18,79 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Παλαιός Άμπελος Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,11 € 12,15 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ18,00 € 3,6 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου / Μοσχάτο / Μοσχάτο Σάμου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ25,79 € 5,16 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 5000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου / Μοσχάτο
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ26,73 € 5,35 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ημίξηρο Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd9,10 € 12,13 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ξηρό 750ml
6,50 € 8,67 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ξηρό 750ml
6,50 € 8,67 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας La Pierre de Scandale Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Syrah
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,20 € 13,6 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon
Παράδοσηέως Τρί, 06 Οκτ140,00 € 186,67 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Fume Λευκό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ35,80 € 23,87 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ημίξηρο D' Asti Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd8,40 € 11,2 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Παλαιός Άμπελος Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay / Sauvignon Blanc
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,32 € 9,76 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd5,41 € 7,21 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Παλαιός Άμπελος Ροζέ Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,70 € 11,6 €/lt- Top Seller
Κτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,56 € 6,08 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Ροζέ Ημίξηρο Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,10 € 12,13 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Λευκό Ημίξηρο D' Asti Ημιαφρώδες 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,40 € 11,2 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Merlot
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,41 € 7,21 €/ltΚτήμα Δ. Μίγας Μικρός Τρυγητός Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Chardonnay
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,56 € 6,08 €/lt




