1. Τσάνταλης Grande Reserve Ερυθρό Ξηρό Ραψάνης 750ml

    Τσάνταλης Grande Reserve Ερυθρό Ξηρό Ραψάνης 750ml

    Ποικιλία: Κρασάτο / Ξινόμαυρο / Σταυρωτό

    50,00 € 66,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  2. Τσάνταλης Reserve Ερυθρό Ξηρό Ραψάνης 750ml

    Τσάνταλης Reserve Ερυθρό Ξηρό Ραψάνης 750ml

    Ποικιλία: Σταυρωτό / Κρασάτο / Ξινόμαυρο

    28,49 € - 38,25 € από 37,99 €/lt

    0

  3. Τσάνταλης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    35,00 € 46,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Τσάνταλης Μακεδονικός Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Τσάνταλης Μακεδονικός Ροζέ Ξηρό Αμυνταίου 750ml

    Ποικιλία: Μοσχόμαυρο / Ξινόμαυρο

    6,87 € 9,16 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  5. Τσάνταλης Βιολογικό Αγιορείτικο ΑΒΑΤΟΝ Gold Selection Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Βιολογικό Αγιορείτικο ΑΒΑΤΟΝ Gold Selection Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Λημνιό / Cabernet Sauvignon

    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  6. Τσάνταλης Βιολογικό Μετόχι Χρωμίτσας Λευκό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Βιολογικό Μετόχι Χρωμίτσας Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc / Ασύρτικο

    10,00 € 13,33 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. Τσάνταλης Βιολογικό Κορμίλιτσα Gold Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Βιολογικό Κορμίλιτσα Gold Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Λημνιό

    280,00 € 373,33 €/lt
    Δωρεάν παράδοσηΜεθαύριο

    0

  8. Τσάνταλης Μακεδονικός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Μακεδονικός Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Merlot / Ξινόμαυρο

    5,20 € 6,93 €/lt

    0

  9. Τσάνταλης Sauvignon Λευκό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Sauvignon Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Sauvignon Blanc

    9,50 € 12,67 €/lt

    0

  10. Τσάνταλης Έμμετρος Λόγος Ροζέ Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Έμμετρος Λόγος Ροζέ Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah / Ξινόμαυρο

    14,90 € 19,87 €/lt

    0

  11. Τσάνταλης Kanenas Λευκό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Kanenas Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Μοσχάτο Αλεξάνδρειας

    16,50 € 22 €/lt

    0

  12. Τσάνταλης Κορμίλιτσα Λευκό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Κορμίλιτσα Λευκό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Chardonnay / Ασύρτικο

    26,00 € 34,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  13. Τσάνταλης Grande Reserve Ερυθρό Ξηρό Ραψάνης 750ml

    Τσάνταλης Grande Reserve Ερυθρό Ξηρό Ραψάνης 750ml

    Ποικιλία: Κρασάτο / Ξινόμαυρο / Σταυρωτό

    50,00 € 66,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  14. Τσάνταλης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Τσάνταλης Ερυθρό Ξηρό 750ml

    Ποικιλία: Syrah

    35,00 € 46,67 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  15. Τσάνταλης Βιολογικό Αγιορείτικο ΑΒΑΤΟΝ Gold Selection Ερυθρό Ξηρό

    0

  16. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ