


Τυρνάβου Λευκό Ξηρό 10000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Μαύρο / Μοσχάτο / Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd25,27 € 2,53 €/lt

Τυρνάβου Ρόδοινος Μοσχάτο Τυρνάβου Λευκό Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,09 € 5,45 €/lt

Τυρνάβου Ροδοινος Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd4,09 € 5,45 €/ltΤυρνάβου Ρόδοινος Λευκό Ημίγλυκο 187ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,78 € 9,52 €/ltΤυρνάβου Ρετσίνα Λευκό Ξηρό
Ποικιλία: Blend ποικιλιών
Φιάλη: 500-1500 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,85 € - 3,24 € από 2,16 €/ltΤυρνάβου Ερυθρό Ημίγλυκο 10000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Μαύρο / Μαύρο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd28,60 € 2,86 €/ltΤυρνάβου Θεσσαλικός Λευκό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Μπατίκι / Ροδίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,33 € 8,44 €/ltΤυρνάβου Αρέτο Λευκό Ξηρό 1500ml
Ποικιλία: Ugni Blanc / Ροδίτης
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,24 € 2,16 €/ltΤυρνάβου Λευκό Ξηρό 10000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Μαύρο / Μοσχάτο / Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ25,34 € 2,53 €/ltΤυρνάβου Ρόδοινος Μοσχάτο Τυρνάβου Λευκό Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,13 € 5,51 €/ltΤυρνάβου Ροδοινος Ροζέ Ημίγλυκο 750ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ4,11 € 5,48 €/ltΤυρνάβου Ροζέ Ξηρό
Ποικιλία: Μοσχάτο
Φιάλη: 3000-10000 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,36 € - 25,27 € από 2,53 €/ltΤυρνάβου Ερυθρό Ξηρό 500ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,29 € - 3,24 € 2,16 €/ltΤυρνάβου Ερυθρό Ημίγλυκο 10000ml
Ποικιλία: Μοσχάτο Μαύρο / Μαύρο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ28,60 € 2,86 €/ltΤυρνάβου Ερυθρό Ξηρό
Ποικιλία: Syrah
Φιάλη: 3000-10000 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,57 € - 26,79 € από 2,68 €/ltΤυρνάβου Αρετο Λευκό Ξηρό 10000ml
Ποικιλία: Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο / Μοσχάτο Μαύρο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd22,64 € 2,26 €/ltΤυρνάβου Ερυθρό Ξηρό
Ποικιλία: Μοσχάτο Τυρνάβου
Φιάλη: 500-1500 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,29 € - 3,24 € από 2,16 €/ltΤυρνάβου Αρετο Λευκό Ξηρό 10000ml
Ποικιλία: Μαύρο Τυρνάβου / Μοσχάτο / Μοσχάτο Μαύρο / Μοσχάτο Τυρνάβου
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,64 € 2,26 €/lt




