1. Alexakis Vidiano Orange 750ml

    Alexakis Vidiano Orange 750ml

    Variety: VidiaNo

    17,50 € 23,33 €/lt

    0

  2. Alexakis White Dry 750ml

    Alexakis White Dry 750ml

    Variety: Sauvignon Blanc

    11,80 € 15,73 €/lt

    0

  3. Alexakis Karetis Varietal Rosé 0.75l

    0

  4. Alexakis Red Dry 750ml

    Alexakis Red Dry 750ml

    Variety: Syrah / Kotsifali

    13,30 € 17,73 €/lt

    0

  5. Alexakis Kariki Red Dry 750ml

    Alexakis Kariki Red Dry 750ml

    Variety: Kotsifali / Mandilaria

    6,29 € 8,39 €/lt

    0

  6. Gaia Wines

    Ad

    Ξεχωριστές επιλογές

    για απολαυστικές εμπειρίες

    Discover hereDiscover here