

Agrino Φάβα 500gr
2,15 € 4,3 €/kg


Agrino Φακές Χονδρές 500gr
2,07 € 4,14 €/kg

Agrino Φακές Ψιλές Φαρσάλων 500gr
2,31 € 4,62 €/kgAgrino Φασόλια Γίγαντες 500gr
4,01 € 8,02 €/kgAgrino Φακές Ψιλές 500gr
2,01 € 4,02 €/kg
Με βάση την τοποθεσία παράδοσης υπολογίζονται το κόστος μεταφορικών και η ταχύτητα παράδοσης.






