1. Biona Ντιζόν Μουστάρδα 200gr

    Biona Ντιζόν Μουστάρδα 200gr

    4,68 € 23,4 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    Biona Sauce Καρύδα 250ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Biona Sauce Καρύδα 250ml

    6,30 € 25,2 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  3. Biona Μαγιονέζα 230gr

    Biona Μαγιονέζα 230gr

    4,70 € 20,44 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  4. Biona Tabasco Καυτερή Tabasco Καυτερή Πιπεριά 140ml

    0

  5. Biona Κέτσαπ με Aγαύη 340gr

    Biona Κέτσαπ με Aγαύη 340gr

    5,23 € 15,38 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  6. Biona Worcester Sauce 140ml

    Biona Worcester Sauce 140ml

    5,80 € 41,43 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  7. Biona Σάλτσα Πέστο Μελιτζάνας 140γρ

    Biona Σάλτσα Πέστο Μελιτζάνας 140γρ

    4,83 € 34,5 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  8. Biona Καυτερή Sauce 130ml

    Biona Καυτερή Sauce 130ml

    5,10 € 39,23 €/lt
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  9. Biona Sweet Chilli Chili Sauce 250gr

    0

  10. Organic Shoyu Soy Sauce 145ml Biona

    0

  11. Biona Καυτερή Σάλτσα Σόγιας 130gr

    Biona Καυτερή Σάλτσα Σόγιας 130gr

    4,50 € 34,62 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  12. Biona Τοματίνια Tσέρρυ Χυμός Τομάτας 400gr

    Biona Τοματίνια Tσέρρυ Χυμός Τομάτας 400gr

    2,99 € 7,48 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  13. Biona Χυμός Τομάτας 750ml

    Biona Χυμός Τομάτας 750ml

    4,99 € 6,65 €/lt

    0

  14. Biona Ψιλοκομμένες Τομάτες Ψιλοκομμένη Τομάτα (Κονκασέ) 400gr

    0

  15. Biona Σάλτσα Τομάτας 350gr

    0

  16. Biona Αραμπιάτα Καυτερή Σάλτσα Τομάτας Αραμπιάτα 350gr

    0

  17. Biona Πέστο 120gr

    Biona Πέστο 120gr

    6,20 € 51,67 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  18. Biona Αποφλοιωμένες Tομάτες Αποφλοιωμένη Τομάτα 400gr

    0

  19. Biona Μέτρια Καυτερή Καυτερή Μουστάρδα 300ml

    0

  20. Biona Ντιζόν Μουστάρδα 200gr

    Biona Ντιζόν Μουστάρδα 200gr

    3,80 € 19 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  21. Biona Squeezy Μαγιονέζα 270gr

    Biona Squeezy Μαγιονέζα 270gr

    6,20 € 22,96 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  22. Biona Μαγιονέζα με Ελαιόλαδο

    0

  23. Biona Πελτές Πελτές 200gr

    Biona Πελτές Πελτές 200gr

    3,36 € 16,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd

    0

  24. Biona Μέτρια Καυτερή Καυτερή Μουστάρδα

    0

  25. Biona Κέτσαπ με Aγαύη

    0

  26. Biona Πέστο

    Biona Πέστο

    Ποσότητα: 120-140 gr
    από4,68 € 33,43 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  27. Biona Πέστο 120gr

    Biona Πέστο 120gr

    5,80 € 48,33 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  28. Biona Squeezy Μαγιονέζα 270gr

    Biona Squeezy Μαγιονέζα 270gr

    6,00 € 22,22 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0

  29. Biona Πελτές Πελτές 200gr

    Biona Πελτές Πελτές 200gr

    3,36 € 16,8 €/kg
    Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ

    0