

Γκρέκα Πελτές 4550gr
15,94 € 3,5 €/kg

Γκρέκα Sauce 2600gr
6,27 € 2,41 €/kg

Γκρεκα Pizza Sauce 20kg
45,21 € 2,26 €/kg
Γκρέκα Polpa Ψίχα Τομάτας 4,05kg
8,17 € 2,02 €/kgΓκρέκα Χυμός Τομάτας 10000gr
15,70 € 1,57 €/kgΓκρέκα Σάλτσα 400gr
0,93 € 2,33 €/kgΓκρεκα Τοματοπολτος 70gr 28-30%
0,60 € 8,57 €/kgΓκρέκα Χυμός Τομάτας 500gr
0,87 € 1,74 €/kgΓκρέκα Χυμός Τομάτας 20000gr
38,10 € 1,91 €/kg


