1. Palirroia Stuffed Vine Leaves Yalantzi with Rice & Herbs 280gr

    0

  2. Palirria Lentils with Grilled Vegetables 200g

    0

  3. Palirroia Beans Giant beans 280gr

    Palirroia Beans Giant beans 280gr

    2,20 € 7,86 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  4. Palirroia Chickpeas in Brine 2kg 6-72894

    Palirroia Chickpeas in Brine 2kg 6-72894

    8,01 € 4,01 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  5. Palirroia Eggplant 2500gr

    Palirroia Eggplant 2500gr

    11,84 € 4,74 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 OctAd

    0

  6. Palirroia Spread 2000gr

    Palirroia Spread 2000gr

    12,23 € 6,12 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  7. Palirroia Spread Fava with Onions & Lemon Juice 280gr

    Palirroia Spread Fava with Onions & Lemon Juice 280gr

    2,72 € 9,71 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0

  8. Palirroia Φασολάκια Λαδερά

    0

  9. Palirroia

    0

  10. Palirroia Γίγαντες

    0

  11. Palirroia Eggplant 2500gr

    Palirroia Eggplant 2500gr

    11,84 € 4,74 €/kg
    Deliveryby Wed, 07 Oct

    0