1. Ο Μπαξές Αρακάς 400gr

    Ο Μπαξές Αρακάς 400gr

    1,09 € 2,73 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. Ο Μπαξές Καλαμπόκι 330gr

    0

  3. Ο Μπαξές Ντολμαδάκια Γιαλαντζί 280gr

    Ο Μπαξές Ντολμαδάκια Γιαλαντζί 280gr

    2,46 € 8,79 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. Ο Μπαξες Καλαμποκι 3x150ml Χωρις Προσθηκη Ζαχαρης

    0

  5. Ο Μπαξές Τουρσί 350gr

    Ο Μπαξές Τουρσί 350gr

    2,06 € 5,89 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  6. Ο Μπαξες Ντοματινια Ψιλοκομμενα 400gr

    0

  7. Ο Μπαξές Φασόλια Κόκκινα 400gr

    Ο Μπαξές Φασόλια Κόκκινα 400gr

    1,12 € 2,8 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  8. Ο Μπαξές Ρεβύθια 400gr

    Ο Μπαξές Ρεβύθια 400gr

    1,25 € 3,13 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Ο Μπαξές Μανιτάρια Κονσέρβα Τεμαχισμένα 400gr

    0

  10. Ο Μπαξές Κομπόστα Ανανάς σε Φέτες 565gr

    0

  11. Ο Μπαξές Αρακάς 400gr

    0

  12. Ο Μπαξές Ντολμαδάκια Γιαλαντζί 280gr

    0

  13. Ο Μπαξές Τουρσί

    0

  14. Ο Μπαξές Φασόλια Γίγαντες Γιαχνί

    0