1. Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης 600gr

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    Ντουρουντούς Παξιμάδια 200gr
    Κορυφαίο Χρηστών

    Ντουρουντούς Παξιμάδια 200gr

    3,10 € 15,5 €/kg

    0

  3. Αφράτο Ντακάκι Χαρουπιού 250gr

    0

  4. Ντουρουντούς Κριτσίνια από Χαρούπι Κρητικό 200gr

    0

  5. Βιολογικές Μπουκιές Βρώμης 330gr

    0

  6. Ντουρουντούς Παξιμάδια 200gr

    Ντουρουντούς Παξιμάδια 200gr

    3,79 € 18,95 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  7. Ντουρουντούς Παξιμάδια από Χαρούπι 600gr

    0

  8. Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης 200gr

    Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης 200gr

    4,25 € 21,25 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  9. Ντουρουντούς Παξιμάδια 150gr

    Ντουρουντούς Παξιμάδια 150gr

    2,97 € 19,8 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. Ντουρουντούς Παξιμάδια Κριθαριού Καύκαλο 600gr

    0

  11. Ντουρουντούς Βιολογικό Καύκαλο Χαρουπιού 500gr

    0

  12. Ντουρουντούς Φρύγανο Παξιμαδάκι Ριγανάτο 180gr

    0

  13. Ντουρουντούς Χαρουπένιες Μπουκιές Πετιμέζι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης Βιολογικό 230gr

    0

  14. Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης Μπουκιές Βρώμη & Σταφίδα 190gr

    0

  15. Ντουρουντούς Ντάκος από Χαρούπι 250gr

    0

  16. Ντουρουντούς Παξιμάδια Κριθαριού Μπουκιές 180gr

    0

  17. Ντουρουντούς Κριτσίνια Βρώμης Φαγοπυράκι 150gr

    0

  18. Ντουρουντούς Παξιμάδια από Χαρούπι 500gr

    0

  19. Κριτσινάκια Γραβιέρα Κρήτης 120gr

    0

  20. Ντουρουντούς Παξιμάδια Ζέας 350gr

    Ντουρουντούς Παξιμάδια Ζέας 350gr

    5,40 € 15,43 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  21. Αφράτο Ντακάκι Σταρένιο 250gr

    0

  22. Ντουρουντούς Παξιμάδια Φρυγανάκι Σκορδάτο με Γραβιέρα 150gr

    0

  23. Ντουρουντούς Κριτσίνια από Χαρούπι 150gr

    0

  24. Ντουρουντούς Κριτσίνια Πολύσπορο Σφακιανά Πολύσπορα 200gr

    0

  25. Ντουρουντούς Κριτσίνια από Χαρούπι 250gr

    0

  26. Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης 600gr

    Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης 600gr

    6,80 € 11,33 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. Ντουρουντούς Παξιμάδια από Χαρούπι 600gr

    0

  28. Ντουρουντούς Κριτσίνια Βρώμης Φαγοπυράκι 150gr

    0

  29. Ντουρουντούς Κριτσίνια από Χαρούπι 150gr

    0

  30. Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης Μπουκιές 330gr

    0

  31. Αφράτο Ντακάκι Χαρουπιού 250gr

    0

  32. Βιολογικές Μπουκιές Βρώμης 330gr

    0

  33. Ντουρουντούς Παξιμάδια Κριθαριού Ντακάκι Κρίθινο 320gr

    0

  34. Ντουρουντούς Κριτσίνια Γραβιέρα Κρήτης 120gr

    0

  35. Ντουρουντούς Παξιμάδια Βρώμης Μπουκιές 330gr

    0

  36. Αφράτο Ντακάκι Σταρένιο 250gr

    0

  37. Ντουρουντούς Ντάκος Κριθαριού Σφακιανό Βουργιάλι 400gr

    0

  38. Ντουρουντούς Παξιμάδια Κριθαριού Ντακάκι Κρίθινο 320gr

    0

  39. Ντουρουντούς Ντάκος Κριθαριού Σφακιανό Βουργιάλι 400gr

    0