1. Holle Bio Органична Хрупка Закуска 25гр За 8+ Месеца

    0

  2. Holle Lama Loops 125гр за 12+ месеца

    Holle Lama Loops 125гр за 12+ месеца

    2,81 € 22,48 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  3. Holle Бисквити За Никнене На Зъби Спелта 150гр За 8+ Месеца

    0

  4. Holle Тостове 100гр За 12+ Месеца

    Holle Тостове 100гр За 12+ Месеца

    3,23 € 32,3 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  5. Holle Bio Choco Chipmunk 125гр за 1+ месеца

    Holle Bio Choco Chipmunk 125гр за 1+ месеца

    3,01 € 24,08 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  6. Holle Junior Μούσλι

    Holle Junior Μούσλι

    5,10 € - 10,62 € от 20,4 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  7. Holle Оризови Торти 25гр За 8+ Месечни

    Holle Оризови Торти 25гр За 8+ Месечни

    2,15 € 86 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  8. Holle Чай 30гр За 1+ Месечна Възраст

    Holle Чай 30гр За 1+ Месечна Възраст

    4,50 € 150 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  9. Holle Бисквити За Никнене На Зъби Спелта

    0

  10. Holle Бисквитки 100гр За 10+ Месечни

    0

  11. Holle Бар 100гр

    0

  12. Holle Бисквитки 150гр За 8+ Месеца

    Holle Бисквитки 150гр За 8+ Месеца

    4,26 € 28,4 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  13. Holle Чай 30гр

    0

  14. Holle Бисквитки 125гр

    0

  15. Holle Бисквитки 80гр за 8+ месеца

    Holle Бисквитки 80гр за 8+ месеца

    2,50 € 31,25 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  16. Holle Μπάρα Φρούτων

    Holle Μπάρα Φρούτων

    В 2 вкуса
    1,34 € - 1,35 € от 53,6 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  17. Плодови смути капки 3+ години Holle 15g

    Плодови смути капки 3+ години Holle 15g

    2,63 € 175,33 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  18. Holle Зърнени Храни 200гр За 12+ Месеца

    0

  19. Плодово-зеленчукови смути капки 3+ години Holle 15g

    0

  20. Holle Претцел 1,2,3 80гр За 3+ Месечна Възраст

    0

  21. Holle Вафли 30гр За 10+ Месеца

    Holle Вафли 30гр За 10+ Месеца

    2,28 € 76 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  22. Holle Бисквити За Никнене На Зъби Спелта 150гр За 8+ Месеца

    0

  23. Holle 80гр За 10+ Месеца

    Holle 80гр За 10+ Месеца

    2,62 € 32,75 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.Ad

    0

  24. Holle Bio Organic Crunchy Snack

    Holle Bio Organic Crunchy Snack

    1,82 € - 1,86 € от 72,8 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  25. Holle Bio Choco Chipmunk 125гр за 1+ месеца

    0

  26. Плодови смути капки 3+ години Holle 15g

    Плодови смути капки 3+ години Holle 15g

    2,63 € 175,33 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  27. Плодово-зеленчукови смути капки 3+ години Holle 15g

    0

  28. Holle Детски Тостове Спелта 200гр за 6+ месеца

    0

  29. Holle Вафли 30гр За 10+ Месеца

    Holle Вафли 30гр За 10+ Месеца

    2,02 € 67,33 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  30. Holle Оризови Торти 25гр За 8+ Месечни

    Holle Оризови Торти 25гр За 8+ Месечни

    1,82 € 72,8 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  31. Holle 80гр За 10+ Месеца

    Holle 80гр За 10+ Месеца

    2,50 € 31,25 €/кг
    Доставкадо ср, 07 окт.

    0

  32. Holle Детски Тостове Спелта 200гр за 6+ месеца

    0