1. Holle Bio Gustare Crocantă Organică 25gr Pentru 8+ Luni

    0

  2. Holle Lama Loops 125gr Pentru 12+ Luni

    Holle Lama Loops 125gr Pentru 12+ Luni

    2,81 € 22,48 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  3. Holle Biscuiți Pentru Dentiție Dinkel 150g Pentru 8+ Luni

    0

  4. Holle Toasturi 100gr Pentru 12+ Luni

    Holle Toasturi 100gr Pentru 12+ Luni

    3,23 € 32,3 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Holle Bio Choco Chipmunk 125gr Pentru 1+ Luni

    Holle Bio Choco Chipmunk 125gr Pentru 1+ Luni

    3,01 € 24,08 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. Holle Junior Μούσλι

    Holle Junior Μούσλι

    5,10 € - 10,62 € de la 20,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Holle Tort De Orez 25gr Pentru 8+ Luni

    Holle Tort De Orez 25gr Pentru 8+ Luni

    2,15 € 86 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  8. Holle Ceai 30gr Pentru 1+ Luni

    Holle Ceai 30gr Pentru 1+ Luni

    4,50 € 150 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  9. Holle Biscuiți Pentru Dințișori Din Speltă

    0

  10. Holle Cookie-uri 100gr Pentru 10+ Luni

    0

  11. Holle Bară 100gr

    0

  12. Holle Cookie-uri 150gr Pentru 8+ Luni

    Holle Cookie-uri 150gr Pentru 8+ Luni

    4,26 € 28,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. Holle Ceai 30gr

    0

  14. Holle Cookie-uri 125gr

    0

  15. Holle Biscuiți 80g pentru 8+ luni

    Holle Biscuiți 80g pentru 8+ luni

    2,50 € 31,25 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  16. Holle Μπάρα Φρούτων

    Holle Μπάρα Φρούτων

    În 2 arome
    1,34 € - 1,35 € de la 53,6 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  17. Picături de smoothie cu fructe 3+ ani Holle 15g

    Picături de smoothie cu fructe 3+ ani Holle 15g

    2,63 € 175,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  18. Holle Cereale 200gr Pentru 12+ Luni

    0

  19. Picături de Smoothie cu Fructe și Legume 3+ Ani Holle 15g

    0

  20. Holle Pretzel 1,2,3 80gr Pentru 3+ Luni

    Holle Pretzel 1,2,3 80gr Pentru 3+ Luni

    2,33 € 29,13 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  21. Holle Napolitane 30gr Pentru 10+ Luni

    Holle Napolitane 30gr Pentru 10+ Luni

    2,28 € 76 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  22. Holle Biscuiți Pentru Dentiție Dinkel 150g Pentru 8+ Luni

    0

  23. Holle 80gr Pentru 10+ Luni

    Holle 80gr Pentru 10+ Luni

    2,62 € 32,75 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  24. Holle Bio Organic Crunchy Snack

    Holle Bio Organic Crunchy Snack

    1,82 € - 1,86 € de la 72,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  25. Holle Bio Choco Chipmunk 125gr Pentru 1+ Luni

    0

  26. Picături de smoothie cu fructe 3+ ani Holle 15g

    Picături de smoothie cu fructe 3+ ani Holle 15g

    2,63 € 175,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  27. Picături de Smoothie cu Fructe și Legume 3+ Ani Holle 15g

    0

  28. Holle Toasturi pentru Copii Dinkel 200gr pentru 6+ luni

    0

  29. Holle Napolitane 30gr Pentru 10+ Luni

    Holle Napolitane 30gr Pentru 10+ Luni

    2,02 € 67,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  30. Holle Tort De Orez 25gr Pentru 8+ Luni

    Holle Tort De Orez 25gr Pentru 8+ Luni

    1,82 € 72,8 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  31. Holle 80gr Pentru 10+ Luni

    Holle 80gr Pentru 10+ Luni

    2,50 € 31,25 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  32. Holle Toasturi pentru Copii Dinkel 200gr pentru 6+ luni

    0