1. Protecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10grProtecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Protecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    6,90 € 690 €/kg
    Ad

    0

  2. Protecta Mattress Spray 500mlProtecta Mattress Spray 500ml

    Protecta Mattress Spray 500ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    7,00 € 14 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  3. Protecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10grProtecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Protecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    6,00 € 600 €/kg
    Ad

    0

  4. Protecta Phobi Rapide Υγρό 50mlProtecta Phobi Rapide Υγρό 50ml

    Protecta Phobi Rapide Υγρό 50ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    10,00 € 200 €/lt

    0

  5. Protecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15grProtecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15gr

    Protecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15gr

    Εσωτερικού Χώρου

    8,70 € 580 €/kg
    Ad

    0

  6. Κορυφαίο Χρηστών
    Protecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 250ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Protecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 250ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    25,80 € 103,2 €/lt

    0

  7. Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15grProtecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    13,99 € 932,67 €/kg
    Ad

    0

  8. Protecta Budget Gel Gun Πιστόλι Gel για Μύγες & ΚουνούπιαProtecta Budget Gel Gun Πιστόλι Gel για Μύγες & Κουνούπια

    0

  9. Protecta Rumpio Ant Gel για Μυρμήγκια 10grProtecta Rumpio Ant Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Protecta Rumpio Ant Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    8,07 € 807 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. Protecta Spray για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 500ml

    Protecta Spray για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 500ml

    Εσωτερικού Χώρου

    6,41 € 12,82 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. Protecta Spray για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    Protecta Spray για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    15,17 € 1.011,33 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  12. Protecta Bombex Farumy CS Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml

    Protecta Bombex Farumy CS Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml

    Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    10,50 € 210 €/lt

    0

  13. Protecta New Spraymaster Spray για Μύγες & Κουνούπια 150mlProtecta New Spraymaster Spray για Μύγες & Κουνούπια 150ml

    Protecta New Spraymaster Spray για Μύγες & Κουνούπια 150ml

    Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    9,90 € 66 €/lt

    0

  14. Protecta Παγίδα για Μύγες 5τμχ

    0

  15. Protecta Ι-trap Παγίδα για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 6τμχ

    Protecta Ι-trap Παγίδα για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 6τμχ

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    0

  16. Protecta Παγίδα για Μύγες 30gr 5τμχProtecta Παγίδα για Μύγες 30gr 5τμχ

    Protecta Παγίδα για Μύγες 30gr 5τμχ

    Εξωτερικού Χώρου

    12,00 € 80 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  17. Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60grProtecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60gr

    Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    29,99 € 499,83 €/kg
    Ad

    0

  18. Protecta Fumite Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 90grProtecta Fumite Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 90gr

    Protecta Fumite Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 90gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    38,99 € 433,22 €/kg

    0

  19. Protecta Bombex Farumy Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50mlProtecta Bombex Farumy Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50ml

    0

  20. Protecta Mastercid Micro για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000ml

    Protecta Mastercid Micro για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    50,00 € 50 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  21. Protecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50mlProtecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50ml

    Protecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    6,39 € 127,8 €/lt
    Ad

    0

  22. Protecta Mastercid Micro Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 250ml

    0

  23. Protecta Flytrap Παγίδα για Μύγες

    0

  24. Protecta Υγρό 500ml

    Protecta Υγρό 500ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    22,00 € 44 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  25. Protecta Flytrap Παγίδα για Μύγες 30gr 900ml

    Protecta Flytrap Παγίδα για Μύγες 30gr 900ml

    Εξωτερικού Χώρου

    12,00 € 13,33 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  26. Protecta Permex 22e 50cc Υγρό για Μύγες & Κουνούπια

    0

  27. Protecta Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000gr

    0

  28. Protecta Bugstop Παγίδα 4τμχProtecta Bugstop Παγίδα 4τμχ

    Protecta Bugstop Παγίδα 4τμχ

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    0

  29. Protecta 5EC Υγρό 100mlProtecta 5EC Υγρό 100ml

    Protecta 5EC Υγρό 100ml

    Εσωτερικού Χώρου

    21,50 € 215 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  30. Protecta Cytrol 10/4 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000mlProtecta Cytrol 10/4 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Protecta Cytrol 10/4 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    59,00 € 59 €/lt

    0

  31. Protecta Rumpio Gel για Κατσαρίδες 10grProtecta Rumpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Protecta Rumpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    5,16 € 516 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  32. Protecta Bugstop Παγίδα 4τμχ

    Protecta Bugstop Παγίδα 4τμχ

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  33. Protecta Gel για Μυρμήγκια 10grProtecta Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Protecta Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    11,80 € 1.180 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  34. Protecta Clean Kill Pro Υγρό 50ml

    Protecta Clean Kill Pro Υγρό 50ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    12,00 € 240 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  35. Protecta Air Control Spray για Μύγες & Κουνούπια 250mlProtecta Air Control Spray για Μύγες & Κουνούπια 250ml

    Protecta Air Control Spray για Μύγες & Κουνούπια 250ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    12,90 € 51,6 €/lt
    Ad

    0

  36. Protecta Spray 500ml

    0

  37. Protecta Ταμπλέτες για Κουνούπια

    0

  38. Protecta Παγίδα για Κουνούπια

    0

  39. Protecta Permex 22E Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000mlProtecta Permex 22E Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    0

  40. Protecta Flytrap Παγίδα για Μύγες 30gr 900ml

    Protecta Flytrap Παγίδα για Μύγες 30gr 900ml

    Εξωτερικού Χώρου

    11,99 € 13,32 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  41. Protecta Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 100ml

    Protecta Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 100ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    10,40 € 104 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  42. Protecta Azamat Σκόνη για Μύγες 400gr

    Protecta Azamat Σκόνη για Μύγες 400gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    48,00 € 120 €/kg

    0

  43. Protecta Fly Bag Παγίδα για ΜύγεςProtecta Fly Bag Παγίδα για Μύγες

    Protecta Fly Bag Παγίδα για Μύγες

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    0

  44. Protecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10grProtecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Protecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    6,40 € 640 €/kg
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  45. Protecta Fumite Permethrin Ντουλάπας & Συρταριού για Μύγες & Κουνούπια 15grProtecta Fumite Permethrin Ντουλάπας & Συρταριού για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    0

  46. Protecta Phobi Rapide Υγρό 5000mlProtecta Phobi Rapide Υγρό 5000ml

    Protecta Phobi Rapide Υγρό 5000ml

    Εσωτερικού Χώρου

    599,00 € 119,8 €/lt
    Δωρεάν παράδοση

    0

  47. Protecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10grProtecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Protecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    5,30 € 530 €/kg
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  48. Protecta Goliath Πιστόλι Gel για Κατσαρίδες & ΜυρμήγκιαProtecta Goliath Πιστόλι Gel για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια

    0

  49. Protecta Detector Plus Παγίδα 5τμχ

    Protecta Detector Plus Παγίδα 5τμχ

    Εξωτερικού Χώρου

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  50. Protecta Flytrap Bio Παγίδα για ΜύγεςProtecta Flytrap Bio Παγίδα για Μύγες

    0

  51. Protecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15grProtecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15gr

    Protecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15gr

    Εσωτερικού Χώρου

    8,80 € 586,67 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  52. Protecta Diamond Drosophila Pads ΠαγίδαProtecta Diamond Drosophila Pads Παγίδα

    Protecta Diamond Drosophila Pads Παγίδα

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  53. Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15grProtecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    12,00 € 800 €/kg

    0

  54. Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60grProtecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60gr

    Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    27,00 € 450 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  55. Protecta Bombex Farumy Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50mlProtecta Bombex Farumy Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50ml

    Protecta Bombex Farumy Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο

    10,60 € 212 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  56. Protecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50mlProtecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50ml

    Protecta Mastercid Micro Opti Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 50ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    6,39 € 127,8 €/lt

    0

  57. Protecta Flytrap Παγίδα για Μύγες

    Protecta Flytrap Παγίδα για Μύγες

    Εξωτερικού Χώρου

    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  58. Protecta Gel για Μυρμήγκια 10grProtecta Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Protecta Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    9,00 € 900 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  59. Protecta Air Control Spray για Μύγες & Κουνούπια 250mlProtecta Air Control Spray για Μύγες & Κουνούπια 250ml

    Protecta Air Control Spray για Μύγες & Κουνούπια 250ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    11,50 € 46 €/lt

    0

  60. Protecta Ταμπλέτες για Κουνούπια

    0

  61. Protecta Permex 22E Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000mlProtecta Permex 22E Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    0