1. Vichy Dercos Refill 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Refill 390ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Normal

    17,28 €13,82 € 35,44 €/lt
    LivrareMâineAd

    0

  2. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Gras

    13,18 € 33,8 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  3. Vichy Dercos Anti-mătreață Ds Refill 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti-mătreață Ds Refill 390ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    17,28 €13,82 € 35,44 €/lt
    LivrareMâineAd

    0

  4. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 400ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Gras

    13,10 € 32,75 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  5. Vichy Dercos Energizant 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energizant 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    14,34 € 35,85 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  6. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    12,70 € 32,56 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  7. Ducray Anaphase+ 400ml
    Sampon de par

    Ducray Anaphase+ 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fragil

    12,80 € 32 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  8. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml

    Tratament: Mătreață / Scalp sensibil, Tip de păr: Toate Tipurile

    14,85 € 38,08 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  9. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 390ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Uscat

    12,99 € 33,31 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  10. Vichy Dercos Psolution 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Psolution 200ml

    Tratament: Mâncărime

    12,08 € 60,4 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  11. Vichy Dercos Energy+ 90 ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energy+ 90 ml

    Tratament: Căderea părului

    38,52 € 428 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  12. Frezyderm Atoprel Spumant 250ml
    Sampon de par

    Frezyderm Atoprel Spumant 250ml

    Tratament: Scalp sensibil / Scalp uscat

    9,18 € 36,72 €/lt

    0

  13. La Roche Posay Kerium 200ml
    Sampon de par

    La Roche Posay Kerium 200ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Fin

    10,85 € 54,25 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  14. Vichy Dercos Energy+ 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energy+ 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    8,85 € 44,25 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  15. Ducray Kelual DS 100ml
    Sampon de par

    Ducray Kelual DS 100ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Toate Tipurile

    10,89 € 108,9 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  16. Vichy Dercos Neogenic 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Neogenic 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fin

    11,01 € 55,05 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  17. Frezyderm Hair Force Men 200ml
    Sampon de par

    Frezyderm Hair Force Men 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    11,12 € 55,6 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  18. Frezyderm Every Day 200ml
    Sampon de par

    Frezyderm Every Day 200ml

    Tip de păr: Fragil

    7,83 € 39,15 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  19. Vichy Dercos Energy+ Refill 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energy+ Refill 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    13,22 € 33,05 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  20. Vichy Dercos Oil Control 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Oil Control 200ml

    Tratament: Mătreață, Tip de păr: Gras

    8,31 € 41,55 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  21. Ducray Kelual DS 100ml
    Sampon de par

    Ducray Kelual DS 100ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Toate Tipurile

    11,32 € 113,2 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  22. Vichy Dercos Anti Mătreață Sensitive 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață Sensitive 200ml

    Tratament: Mătreață / Scalp sensibil, Tip de păr: Toate Tipurile

    8,98 € 44,9 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  23. Vichy Dercos Energizant 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energizant 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    14,00 € 35 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  24. Vichy Dercos Collagen Filler Sampon Reparare Profundă Împotriva Ruperii Părului 17 Volum Ml 400
    Sampon de par

    Vichy Dercos Collagen Filler Sampon Reparare Profundă Împotriva Ruperii Părului 17 Volum Ml 400

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Deteriorat

    17,00 € 42,5 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  25. La Roche Posay Kerium Doux Extreme 400ml
    Sampon de par

    La Roche Posay Kerium Doux Extreme 400ml

    Tratament: Mătreață / Scalp sensibil, Tip de păr: Normal

    10,44 € 26,1 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  26. Froika Peptidă Anticădere Păr 200ml
    Sampon de par

    Froika Peptidă Anticădere Păr 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fragil

    11,62 € 58,1 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  27. Ducray Kelual DS Intensiv 100ml
    Sampon de par

    Ducray Kelual DS Intensiv 100ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime

    9,08 € 90,8 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  28. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 200ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    8,34 € 41,7 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  29. Vichy Dercos Mineral Soft 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Mineral Soft 400ml

    Tratament: Scalp sensibil, Tip de păr: Toate Tipurile

    11,01 € 27,53 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  30. Sebamed Anti-Hairloss 200ml
    Sampon de par

    Sebamed Anti-Hairloss 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    9,76 € 48,8 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  31. Vichy Dercos Ultra Calmant 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Ultra Calmant 200ml

    Tratament: Scalp sensibil / Mâncărime, Tip de păr: Gras

    8,20 € 41 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  32. Vichy Dercos Densi Solutions Sampon Îngroșare 250ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Densi Solutions Sampon Îngroșare 250ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fragil

    9,76 € 39,04 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  33. Frezyderm Hair Force Women 200ml
    Sampon de par

    Frezyderm Hair Force Women 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    10,60 € 53 €/lt
    Ad

    0

  34. Vichy Dercos Collagen Filler Sampon Reparare Profundă Împotriva Ruperii Părului 17 Volum Ml 200
    Sampon de par

    Vichy Dercos Collagen Filler Sampon Reparare Profundă Împotriva Ruperii Părului 17 Volum Ml 200

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Deteriorat

    8,29 € 41,45 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  35. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 200ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Gras

    9,56 € 47,8 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  36. Ducray Sensinol 400ml
    Sampon de par

    Ducray Sensinol 400ml

    Tratament: Scalp sensibil / Mâncărime, Tip de păr: Toate Tipurile

    12,28 € 30,7 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  37. Ducray Anaphase 400ml
    Sampon de par

    Ducray Anaphase 400ml

    Tratament: Căderea părului

    13,08 € 32,7 €/lt
    Ad

    0

  38. Ducray Promo Kelual Ds Șampon Intensiv Antimătreață 100ml & Elution Șampon Delicat Echilibrant 100ml

    0

  39. Vichy Dercos Anti-Mătreață K 250ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti-Mătreață K 250ml

    Tratament: Mătreață / Scalp sensibil, Tip de păr: Gras

    11,97 € 47,88 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 octAd

    0

  40. Ducray Extra Gentle 400ml
    Sampon de par

    Ducray Extra Gentle 400ml

    Tip de păr: Fragil

    10,17 € 25,43 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  41. Vichy Dercos Energy+ 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energy+ 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    9,31 € 46,55 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  42. Vichy Dercos Oil Control 200ml

    0

  43. Frezyderm Antimătreață 200ml
    Sampon de par

    Frezyderm Antimătreață 200ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Gras

    10,90 € 54,5 €/lt
    LivrareMâine

    0

  44. Froika Peptidă Anticădere Păr 400ml
    Sampon de par

    Froika Peptidă Anticădere Păr 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fin

    13,85 € 34,63 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  45. Ducray Anaphase+ 200ml
    Sampon de par

    Ducray Anaphase+ 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    8,61 € 43,05 €/lt

    0

  46. Vichy Dercos Ultra Calmant 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Ultra Calmant 200ml

    Tratament: Scalp sensibil / Mâncărime, Tip de păr: Vopsit

    8,20 € 41 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  47. Froika PS Șampon
    Sampon de par

    Froika PS Șampon

    Dermatită seboreică

    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  48. Vichy Dercos Energizant 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energizant 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    13,11 € 32,78 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  49. Frezyderm Sebum Control 200ml
    Sampon de par

    Frezyderm Sebum Control 200ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Gras

    10,09 € 50,45 €/lt
    LivrareMâine

    0

  50. Vichy Dercos Refill 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Refill 390ml

    Tratament: Mătreață / Mâncărime, Tip de păr: Normal

    12,11 € 31,05 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  51. Ducray Anaphase+ 400ml
    Sampon de par

    Ducray Anaphase+ 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Fragil

    11,40 € 28,5 €/lt

    0

  52. Frezyderm Hair Force Men 200ml
    Sampon de par

    Frezyderm Hair Force Men 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    9,80 € 49 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  53. Vichy Dercos Energy+ Refill 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energy+ Refill 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    11,92 € 29,8 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  54. Vichy Dercos Anti-mătreață Ds Refill 390ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti-mătreață Ds Refill 390ml

    Tratament: Mătreață / Scalp uscat, Tip de păr: Uscat

    11,92 € 30,56 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  55. Ducray Kelual DS 100ml
    Sampon de par

    Ducray Kelual DS 100ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Toate Tipurile

    9,93 € 99,3 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  56. Vichy Dercos Energizant 400ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Energizant 400ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    12,30 € 30,75 €/lt
    LivrareMâine

    0

  57. Frezyderm Hair Force Women 200ml
    Sampon de par

    Frezyderm Hair Force Women 200ml

    Tratament: Căderea părului, Tip de păr: Toate Tipurile

    9,91 € 49,55 €/lt
    LivrareMâine

    0

  58. Vichy Dercos Anti Mătreață DS 200ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti Mătreață DS 200ml

    Dermatită seboreică, Tip de păr: Gras

    8,98 € 44,9 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0

  59. Ducray Anaphase 400ml
    Sampon de par

    Ducray Anaphase 400ml

    Tratament: Căderea părului

    12,12 € 30,3 €/lt

    0

  60. Vichy Dercos Anti-Mătreață K 250ml
    Sampon de par

    Vichy Dercos Anti-Mătreață K 250ml

    Tratament: Mătreață / Scalp sensibil, Tip de păr: Gras

    10,85 € 43,4 €/lt
    Livrarepână la vin, 02 oct

    0