
Nutree Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Μπανάνα & Αμυγδαλοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,80 € - 2,30 € 3,06 €/kg- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνNutree Christmas Edition Μπάρα Raw / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Βρώμης με Γεύση Μελομακάρονο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € 25,33 €/kg 
Nutree Μπάρα Raw / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,52 € - 22,80 € 30,4 €/kg
Nutree Raw Energy Bar Μπάρα Ενέργειας Γεύση Φράουλα & Πραλίνα 50g
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € 30,4 €/kg

Nutree Μπάρα Ξηρών Καρπών / Βρώμης / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Σε 2 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € - 2,05 € από 30,4 €/kg
Nutree • Combo Μπάρα Ενέργειας / Raw με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 360gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,40 € 31,67 €/kgNutree • Mega Combo Μπάρα Ενέργειας / Raw με Matcha & Μαύρη Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 1440gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ45,60 € 31,67 €/kgNutree Μπάρα Βρώμης / Raw / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 6 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,80 € - 2,30 € από 3,06 €/kgNutree Μπάρα Ενέργειας / Raw Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Ποσότητα: 50-60 gr
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 3 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € - 22,80 € από 30,4 €/kgΔες βίντεο για Μπάρες Δημητριακών
Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!