- Top Seller

Maurten Solid 160 55g Μπάρα Υδατανθράκων Βρώμη & Ρύζι Ενέργεια Κατά Τη Διάρκεια Έντονης Άθλησης 1 Τεμάχιο Original
2,90 € 52,73 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd 

Emelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg

Emelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας / Flapjack με Φιστίκια & Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,30 € 21,67 €/kg 
Μελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Goji & Cranberries Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,07 € 26,75 €/kgCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Κάσιους & Λεμόνι 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,50 € 25 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Βρώμης / Raw με Τσουρέκι 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,95 € 32,5 €/kgCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Κάσιους, Κακάο & Καφές Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,40 € 23,33 €/kgLifefood Lifebar Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας με Brownie 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,20 € 55 €/kgWholebake Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Flapjack με Cashew & Coconut 80gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,35 € - 2,72 € 16,88 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Raw / Ξηρών Καρπών / Βρώμης / Ενέργειας με Brownie Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,79 € - 1,90 € 29,83 €/kgNutree Μπάρα Raw / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,52 € - 22,80 € 30,4 €/kgPhil's Granola Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας με Σοκολάτα 225gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,80 € 12,44 €/kgPulsin High Fibre Brownie Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Peanut & Choco Chip 35gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,90 € 54,29 €/kgCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,40 € 23,33 €/kgSchar Μπάρα Δημητριακών Σοκολάτα & Γεύση Σμέουρο Treat Χωρίς Γλουτένη 22gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,40 € 63,64 €/kgBombus Raw Energy Μπάρα Ενέργειας / Raw με Banana & Coconu Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,37 € 27,4 €/kgΜελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Δημητριακών με Φυστίκι & Λιναρόσπορος Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,09 € 27,25 €/kgNutree Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,52 € - 2,05 € 30,4 €/kgΜελισσοκομική Δωδεκανήσου Μελιού Μπάρα Δημητριακών με Σταφίδα & Αμύγδαλο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,24 € 31 €/kgLifefood Lifebar Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας με Κομμάτια Σοκολάτας 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,20 € 55 €/kg- Top Seller
Emelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgEmelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgΜελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Goji & Cranberries Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,07 € 26,75 €/kgWholebake Μπάρα Flapjack / Ενέργειας / Βρώμης 80gr
Σε 6 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,35 € - 2,72 € από 16,88 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Ξηρών Καρπών / Raw / Βρώμης / Ενέργειας με Brownie Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,79 € - 1,90 € από 29,83 €/kgNutree Μπάρα Ενέργειας / Raw Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Ποσότητα: 50-60 gr
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 3 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € - 22,80 € από 30,4 €/kgΜελισσοκομική Δωδεκανήσου Μπάρα Δημητριακών με Φυστίκι & Λιναρόσπορος Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,09 € 27,25 €/kgNutree Μπάρα Ξηρών Καρπών / Βρώμης / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Σε 2 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € - 2,05 € από 30,4 €/kgΜελισσοκομική Δωδεκανήσου Μελιού Μπάρα Δημητριακών με Σταφίδα & Αμύγδαλο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,24 € 31 €/kg