
Emelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνNutree Christmas Edition Μπάρα Raw / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Βρώμης με Γεύση Μελομακάρονο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € 25,33 €/kg 
Emelia με Μελάσα και Ταχίνι Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg
Brothers Healthy Food Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Raw Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Σε 5 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,75 € - 1,95 € από 29,17 €/kg
Emelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,70 € 37,78 €/kg

Nutree Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Μπανάνα & Αμυγδαλοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,80 € - 2,30 € 3,06 €/kgHoligreen Hawaiian Wave Μπάρα Raw / Ενέργειας με Καρύδα 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,30 € 38,33 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Βρώμης / Raw με Τσουρέκι 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,95 € 32,5 €/kgNutree Raw Energy Bar Μπάρα Ενέργειας Γεύση Φράουλα & Πραλίνα 50g
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € 30,4 €/kgΑκατέργαστη Raw Μπάρα Ενέργειας Βούτυρο Ξηρών Καρπών + Κακάο Χωρίς Ζάχαρη Latomi Farm 50γρ
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,29 € 45,8 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Raw / Ξηρών Καρπών / Βρώμης / Ενέργειας με Brownie Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,79 € - 1,90 € 29,83 €/kgNutree Μπάρα Raw / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,52 € - 22,80 € 30,4 €/kgNutree • Combo Μπάρα Ενέργειας / Raw με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 360gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd11,40 € 31,67 €/kgLifefood Βιολογική Μπάρα Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Raw με Καρύδια Brazil Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 40gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ2,13 € 53,25 €/kgCanah Βιολογική Μπάρα Raw / Ενέργειας 48gr
6,50 € 135,42 €/kgBombus Raw Energy Μπάρα Ενέργειας / Raw με Banana & Coconu Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd1,37 € 27,4 €/kgEmelia Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgStarfoods Μπάρα Raw 50gr
1,70 € 34 €/kgEmelia με Μελάσα και Ταχίνι Μπάρα Raw / Ενέργειας / Βρώμης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgEmelia με Μελάσα Μπάρα Ενέργειας / Raw / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 45gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,70 € 37,78 €/kgStarfoods Μπάρα Raw 600gr
20,40 € 34 €/kgBrothers Healthy Food Μπάρα Ξηρών Καρπών / Raw / Βρώμης / Ενέργειας με Brownie Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,79 € - 1,90 € από 29,83 €/kgNutree Μπάρα Βρώμης / Raw / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 6 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,80 € - 2,30 € από 3,06 €/kgNutree Μπάρα Ενέργειας / Raw Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης
Ποσότητα: 50-60 gr
Τεμάχια: 1-12 τμχ
Σε 3 ΓεύσειςΠαράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,52 € - 22,80 € από 30,4 €/kgNutree • Combo Μπάρα Ενέργειας / Raw με Μήλο & Κανέλα Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 360gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ11,40 € 31,67 €/kgBombus Raw Energy Μπάρα Ενέργειας / Raw με Banana & Coconu Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 50gr
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ1,37 € 27,4 €/kgΒιο Αγρός Μπάρα Raw / Ενέργειας 500gr
14,66 € 29,32 €/kgΔες βίντεο για Μπάρες Δημητριακών
Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!