1. Мюсли бар с мед и плодове, опаковка 5x25g Bee Bros

    0

  2. Brothers Healthy Food

    Brothers Healthy Food

    1,79 € - 1,90 € от 29,83 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  3. Emelia Енергийна Сурова Овесена Бар с Фъстъчено Масло Без Добавена Захар 45гр

    0

  4. Nutree Christmas Edition Суров Бар Енергия Ядки Овес с Вкус на Melomakarono Без Добавена Захар 60гр

    0

  5. Emelia с Меласа и Тахан Суров Бар Енергия Овес 45гр

    0

  6. Näak Енергийна Гофрета с Плодове

    0

  7. Emelia С Меласа Мюсли Бар Енергия Суров Овес Ядки С Шоколад Без Добавена Захар 45гр

    0

  8. Dukan Бар Овес Ядки Енергия С Шоколад И Бадем 120гр

    0

  9. Brothers Healthy Food

    Brothers Healthy Food

    В 5 Вкуса
    1,75 € - 1,95 € от 29,17 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  10. Aletheia Бар Енергия Суров Овес Ядки с Меласа и Червена Боровинка 50гр

    0

  11. Bioearth Органичен Бар Овес Ядки Енергия С Бисквита Без Добавена Захар 60гр

    0

  12. Born Winner Бар овес ядки енергия флапджак с ягодов чийзкейк 100гр

    0

  13. Wish

    0

  14. Go On Nutrition Vitamin

    0

  15. Aletheia Бар Енергия Суров Овес Ядки с Лешници и Тъмен Шоколад 50гр

    0

  16. Dukan Бар Овес Енергия С Шоколад И Ягоди 120гр

    0

  17. Maurten Solid C Бар Енергия Овес Ядки с Шоколад 55гр

    0

  18. Wish Бар Енергия Овес Ядки Без Добавена Захар

    0

  19. Nutree Сурова Енергийна Овесена Ядкова Бара с Банан и Бадемово Масло Без Добавена Захар 60гр

    0

  20. Papadopoulou Digestive

    0

  21. Clif Енергийно Овесено Ядково Барче с Фъстъчено Масло Банан и Черен Шоколад 68гр

    0

  22. Papadopoulou Бар Мюсли с Черен Шоколад 210гр

    0

  23. Jannis Със Сусам Мюсли Бар Без Добавена Захар 40гр

    0

  24. Nestlé Fitness Бар с Ядки / Овес / Енергия 141 г

    0

  25. Holigreen Бар Енергия / Овес с Лимон и Джинджифил 60гр

    0

  26. Papadopoulou Granola Барове Овес Енергия Ядки с Черен Шоколад и Какао 210гр

    0

  27. Naak Ultra Energy

    Naak Ultra Energy

    2,25 € 75 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  28. Born Winner Овесена / Енергийна / Ядкова / Флапджак Бар с Бисквитки и Крем 100гр

    0

  29. Bioearth Органична Овесена Бар Енергия Ядки с Банан Без Добавена Захар 60гр

    0

  30. Aletheia Бар Енергия Суров Овес Ядки Сливи И Фъстъчено Масло 50гр

    0

  31. Born Winner Бар овес ядки енергия флапджак с троен шоколад 100гр

    0

  32. Born Winner Овесена Енергийна Флапджак Бар с Овес и Боровинка 90гр

    0

  33. Jannis Бар Ядки Без Добавена Захар 28гр

    Jannis Бар Ядки Без Добавена Захар 28гр

    1,01 € 36,07 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  34. Naak Бар Енергия и Ядки с Фъстъчено Масло и Шоколад 50гр

    0

  35. Born Winner Овесена Енергийна Флапджак Бар с Овес и Банан 90гр

    0

  36. Clif Органичен Енергиен Бар с Овес и Ядки с Шоколадов Чипс 68гр

    0

  37. Sante Go On Енергийна Бар Ядки с Фъстъчено, Карамелено и Шоколадово Мляко 50гр

    0

  38. Born Winner Бар Овес Ядки Енергия Flapjack с Шоколад и Кокос 100гр

    0

  39. Born Winner Мара Овес Ядки Енергия Флапджак с Черешово Кисело Мляко 100гр

    0

  40. Melissokomiki Dodekanisou Бара Енергия Овес С Годжи и Червени Боровинки Без Добавена Захар 40gr

    0

  41. Най-високо оценен от потребителите
    Wholebake Бар Флапджак Енергия Овес 80гр
    Най-високо оценен от потребителите

    Wholebake Бар Флапджак Енергия Овес 80гр

    В 6 Вкуса
    1,35 € - 2,72 € от 16,88 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

    Пълна закуска за малки и големи.
    5

    2 членове намериха тази рецензия за полезна

    Pavlos_Tsiligaridis

    Pavlos_Tsiligaridis

  42. Holigreen Incas Бар Суров Енергия 60гр

    Holigreen Incas Бар Суров Енергия 60гр

    2,30 € 38,33 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  43. RooBar Бар Енергия 45гр

    RooBar Бар Енергия 45гр

    2,65 € 58,89 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  44. Мюсли бар с мед и плодове, опаковка 5x25g Bee Bros

    0

  45. Holigreen Hawaiian Wave Бар Суров Енергия с Кокос 60гр

    0

  46. Corny Big

    Corny Big

    Количество: 40-50 гр
    В 4 Вкуса
    1,00 € - 1,35 € от 20 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  47. Emelia Енергийна Сурова Овесена Бар с Фъстъчено Масло Без Добавена Захар 45гр

    0

  48. Maurten Бар Овес Енергия 660гр

    Maurten Бар Овес Енергия 660гр

    36,00 € 54,55 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  49. Brothers Healthy Food Енергийна Бар Ядки Овес Суров С Вкус На Tsoureki 60гр

    0

  50. RiceUp Енергийна Бара с Черен Шоколад Без Добавена Захар 18гр

    0

  51. Emelia с Меласа и Тахан Суров Бар Енергия Овес 45гр

    0

  52. Emelia С Меласа Мюсли Бар Енергия Суров Овес Ядки С Шоколад Без Добавена Захар 45гр

    0

  53. Maurten Solid C Бар Енергия Овес Ядки с Шоколад 55гр

    0

  54. Nutree

    Nutree

    Бройки: 1-12 бр
    В 6 Вкуса
    1,80 € - 2,30 € от 3,06 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  55. Clif Енергийно Овесено Ядково Барче с Фъстъчено Масло Банан и Черен Шоколад 68гр

    0

  56. Jannis Със Сусам Мюсли Бар Без Добавена Захар 40гр

    0

  57. Jannis

    Jannis

    0,80 € 28,57 €/кг

    0

  58. Born Winner Овесена Енергийна Флапджак Бар с Овес и Банан 90гр

    0

  59. Sante Go On Енергийна Бар Ядки с Фъстъчено, Карамелено и Шоколадово Мляко 50гр

    0

  60. Born Winner Мара Овес Ядки Енергия Флапджак с Черешово Кисело Мляко 100гр

    0

  61. Гледайте видеоклипове за Барове