- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνCerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ξηρών Καρπών / Ενέργειας / Flapjack με Φιστίκια & Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,30 € 21,67 €/kg 
Cerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Κάσιους & Λεμόνι 60gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,50 € 25 €/kg
Cerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Κάσιους, Κακάο & Καφές Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 60gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,40 € 23,33 €/kg
Cerea Βιολογική Μπάρα Βρώμης / Ενέργειας / Ξηρών Καρπών / Flapjack με Σοκολάτα 60gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,40 € 23,33 €/kg