1. Най-високо оценен от потребителите
    Holigreen Енергийно Барче с Какао и Вишна 60гр
    Най-високо оценен от потребителите

    Holigreen Енергийно Барче с Какао и Вишна 60гр

    2,10 € 35 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  2. Holigreen Бар Енергия / Овес с Лимон и Джинджифил 60гр

    0

  3. Holigreen Incas Бар Суров Енергия 60гр

    Holigreen Incas Бар Суров Енергия 60гр

    2,30 € 38,33 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  4. Holigreen Hawaiian Wave Бар Суров Енергия с Кокос 60гр

    0

  5. Holigreen Органична Енергийна Бар С Солен Карамел Без Добавена Захар 60гр

    0

  6. Holigreen Органична Енергийна Бар Ягода Без Добавена Захар 60гр

    0

  7. Holigreen Органична Барова Зърнена Продукт С Шоколад 60гр

    0

  8. Holigreen Green Earth Бар Суров Енергия 60гр

    Holigreen Green Earth Бар Суров Енергия 60гр

    2,30 € 38,33 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0