



Salt Odyssey Νιφάδες Μεσολογγίου Θαλασσινό Αλάτι 75gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,60 € - 4,00 € από 48 €/kg
Νιφάδες Θαλασσινού Αλατιού Βασιλικός & Σκόρδο 100g Salt Odyssey 15966
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,60 € - 4,50 € 45 €/kg
Salt Odyssey Νιφάδες Μεσολογγίου Βιολογικό Θαλασσινό Αλάτι με Βιολογική Κόκκινη Πιπεριά 75gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,60 € 48 €/kg
Salt Odyssey Χονδρό Θαλασσινό Αλάτι σε Μύλο 200gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,90 € - 3,99 € από 19,5 €/kgSalt Odyssey Χονδρό Θαλασσινό Αλάτι
Ποσότητα: 280-1000 grΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,49 € - 1,59 € από 1,49 €/kgSalt Odyssey Ένα Ταξίδι Αλατιών με 4 Διαφορετικά Αλάτια με Βότανα Θαλασσινό Αλάτι 80gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ16,50 € 206,25 €/kgSalt Odyssey Νιφάδες Μεσολογγίου Βιολογικό Θαλασσινό Αλάτι
Ποσότητα: 75-100 grΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,60 € - 4,50 € από 45 €/kg