
Αλλατίνη Μπισκότα Kings Cookie 160gr
1,95 € - 2,61 € 12,19 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

Αλλατίνη Μπισκότα Γεμάτα & Τραγανά με Γέμιση Πορτοκάλι 230gr
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd1,21 € - 1,29 € 5,26 €/kg
Αλλατίνη Μπισκότα 2τμχ 175gr
4,15 € 11,86 €/kg


Αλλατίνη Μπισκότα Kings με Κομματάκια Σοκολάτα 160gr
2,26 € 14,13 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAdΑλλατίνη Μπισκότα 2τμχ 185gr
3,91 € 10,57 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα 160gr
1,75 € 10,94 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα 185gr
1,50 € 8,11 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα 160gr
1,75 € 10,94 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα 160gr
2,24 € 14 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα Cookie Μπισκότα Κακάο & Κομματάκια Σοκολάτας με Κομματάκια Σοκολάτα 175gr
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd2,13 € 12,17 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα Thins Βουτύρου 225gr
2,32 € 10,31 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα Τριπλή Σοκολάτα Soft Kings (160g)
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd1,98 € - 2,69 € 12,38 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα 200gr
2,17 € 10,85 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα 3τμχ 225gr
2,60 € 3,85 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα Bites Σοκολάτα 70gr
0,73 € - 0,94 € από 10,43 €/kgΑλλατίνη Μπισκότα Πτι Μπερ Butter 225gr
1,01 € - 2,01 € από 4,49 €/kg