

- Top Seller





Ohonos Snack Πατατάκια Fofico με Γεύση Καλαμπόκι Χωρίς Γλουτένη Σνακ 100gr
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd1,10 € 11 €/kg- Κορυφαίο Χρηστών
Pufuletti Βιολογικά Γαριδάκια από Καλαμπόκι Cheese Χωρίς Γλουτένη 60gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο1,40 € 23,33 €/kgΌλα Bio Βιολογικά Γαριδάκια Snack Attack από Καλαμπόκι 50gr
Σε 2 γεύσειςΠαράδοσηΜεθαύριοαπό1,33 € 26,6 €/kg- Top Seller
Ποπ Κορν Salted 100gr
0,51 € 5,1 €/kgTakis Ποπ Κορν Guacamole 92.3gr
5,99 € 64,9 €/kgCheetos Γαριδάκια Δρακουλίνια Τυρί & Ντομάτα 75gr 1-52923
1,75 € 23,33 €/kg-5%στα 100+ τεμάχιαΠαράδοσηΜεθαύριοAd- Top Seller
Τυρογαριδάκια Extra 85g
1,07 € 12,59 €/kgOhonos Snack Πατατάκια Fofico με Γεύση Καλαμπόκι Χωρίς Γλουτένη Σνακ 100gr
ΠαράδοσηΜεθαύριο0,94 € 9,4 €/kg- Top Seller
My Popcorn Ποπ Κορν Butter 185gr
2,79 € 15,08 €/kg Ohonos Snack Φυστικόμπαλες Jumbo Χωρίς Γλουτένη
Ποσότητα: 45-102 grΠαράδοσηΜεθαύριοαπό0,48 € 10,67 €/kgOhonos Snack Ποπ Κορν Pop-O-Top's Χωρίς Γλουτένη
Σε 2 γεύσεις
Ποσότητα: 35-85 grΠαράδοσηΜεθαύριοαπό0,52 € 14,86 €/kgΠροσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα