
Clearspring Βιολογικές Ρυζογκοφρέτες με Αλάτι Ολικής Άλεσης Χωρίς Γλουτένη 130gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd2,17 € 16,69 €/kg
Clearspring Nori Crispies Nori Χωρίς Γλουτένη 4gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ1,55 € - 1,70 € από 337,5 €/kg
Clearspring Βιολογικές Ρυζογκοφρέτες με Αλάτι Ολικής Άλεσης Χωρίς Γλουτένη 130gr
2,40 € 18,46 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαΠαράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd
Clearspring Βιολογικές Καλαμποκογκοφρέτες Χωρίς Γλουτένη 130gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,35 € 18,08 €/kg
Βιολογικά Κράκερ Ιαπωνικό Καστανό Ρύζι Μαύρο Σουσάμι & Tamari 480g Clearspring 15193
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd3,60 € 7,5 €/kg

Clearspring Βιολογικές Ρυζογκοφρέτες Πολύσπορες με γεύση Πολύσπορες (Φαγόπυρο-Κεχρί) Χωρίς Γλουτένη 130gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,35 € 18,08 €/kgClearspring Βιολογικές Ρυζογκοφρέτες με Αλάτι Ολικής Άλεσης Χωρίς Γλουτένη 130gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,17 € 16,69 €/kgClearspring Βιολογικές Ρυζογκοφρέτες με Αλάτι Ολικής Άλεσης Χωρίς Γλουτένη 130gr
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ2,38 € 18,31 €/kgΒιολογικά Κράκερ Ιαπωνικό Καστανό Ρύζι Μαύρο Σουσάμι & Tamari 480g Clearspring 15193
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ3,60 € 7,5 €/kg