
Seamuse Миконос 1 Брой Сапунено Блокче
Употреба: Тяло / Ръце, Кожа: Всички типове
Количество: 35 / 70 гр2,30 € - 4,40 € от 62,86 €/кг-10%за 2+ артикула
Seamuse Handmade Сапун Бугенвилея 70гр
Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове
4,40 € 62,86 €/кг-10%за 2+ артикула




Seamuse Sunny-Sani Chalkidiki 1 Брой Сапунено Блокче
Употреба: Тяло / Ръце, Кожа: Всички типове
Количество: 35 / 70 гр2,30 € - 4,40 € от 62,86 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Триондафил 1 Брой
Употреба: Тяло, Кожа: Суха
Количество: 35 / 70 гр2,30 € - 4,40 € от 62,86 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Handmade Сапун Смокиня С Макови Семена 35гр
Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове
2,30 € 65,71 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Handmade Сапун Зехтин С Бентонитова Глина 100гр
Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове
4,40 € 44 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Handmade Сапун Масло От Маслина С Бентонитова Глина 50гр
Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове
2,30 € 46 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Herbs of Crete
Употреба: Тяло / Ръце, Кожа: Всички типове
Количество: 35 / 70 / 140 гр.2,30 € - 7,90 € от 56,43 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Атина 1 брой
Употреба: Тяло / Ръце, Кожа: Всички типове
Количество: 35 / 70 гр2,30 € - 4,40 € от 62,86 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Натурално Ароматно 70гр
Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове
4,40 € 62,86 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Handmade Сапун Лимонова Трева И Пачули 70гр
Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове
4,40 € 62,86 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Традиционно Сапунено Блокче 100гр
Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове
4,40 € 44 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Μαστίχα
Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове
Количество: 70 / 140 гр4,40 € - 7,90 € от 56,43 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Мандарина от Хиос 70гр
Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове
4,40 € 62,86 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Τεϊόδενδρο & Βρώμη
Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове
Количество: 70 / 140 гр4,40 € - 7,90 € от 56,43 €/кг-10%за 2+ артикулаSeamuse Σύκο & Παπαρουνόσπορο
Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове
Количество: 70 / 140 гр4,40 € - 7,90 € от 56,43 €/кг-10%за 2+ артикула