1. Săpun de curățare și exfoliere pentru față și corp cu lavă vulcanică, unt de karite și aloe 130gr Biosanto

    0

  2. Sapun cu ierburi grecesti 90gr Biosantos

    Sapun cu ierburi grecesti 90gr Biosantos

    Utilizare: Corp, Tip de piele: Toate tipurile

    4,80 € 53,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  3. Săpun Aloe Vera 90gr Biosantos

    Săpun Aloe Vera 90gr Biosantos

    Utilizare: Corp, Tip de piele: Toate tipurile

    4,80 € 53,33 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  4. Săpun din cannabis 90gr Biosantos

    Săpun din cannabis 90gr Biosantos

    Utilizare: Corp, Tip de piele: Toate tipurile

    5,80 € 64,44 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Săpun cu lapte de măgar 90gr Biosanto

    Săpun cu lapte de măgar 90gr Biosanto

    Utilizare: Corp, Tip de piele: Toate tipurile

    5,90 € 65,56 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  6. Sapun cu Argan 90gr Biosanto

    Sapun cu Argan 90gr Biosanto

    Utilizare: Corp, Tip de piele: Toate tipurile

    4,90 € 54,44 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0