1. Apivita Miere 125g

    Apivita Miere 125g

    Utilizare: Corp

    2,20 € - 2,40 € 15,92 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Apivita Propolis 125g

    Apivita Propolis 125g

    Utilizare: Corp / Fata, Tip de piele: Gras

    Cantitate: 100 / 125 gr
    3,04 € - 3,05 € de la 24,4 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  3. Apivita Mușețel 125g

    Apivita Mușețel 125g

    Utilizare: Corp / Fata, Tip de piele: sensibil

    2,20 € - 2,24 € 17,92 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. Apivita Trandafir și Piper Negru 125g

    Apivita Trandafir și Piper Negru 125g

    Utilizare: Corp, Tip de piele: Toate tipurile

    2,60 € - 2,71 € de la 21,68 €/kg

    0

  5. Apivita Jasmine

    Apivita Jasmine

    Utilizare: Corp, Tip de piele: Toate tipurile

    2,20 € - 2,40 € de la 15,92 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  6. Apivita Olive

    Apivita Olive

    Utilizare: Corp

    Cantitate: 100 / 125 gr.
    2,17 € - 2,40 € de la 18 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  7. Cel mai bine evaluat de utilizatori
    Apivita Chamomile
    Cel mai bine evaluat de utilizatori

    Apivita Chamomile

    Utilizare: Corp / Fata, Tip de piele: sensibil

    2,20 € - 2,24 € de la 17,92 €/kg

    0

  8. Apivita Honey

    Apivita Honey

    Utilizare: Corp

    Cantitate: 100 / 125 gr
    2,20 € - 2,40 € de la 15,92 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0