1. CHI Infra 59ml

    CHI Infra 59ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  2. CHI Argan Oil 739ml

    CHI Argan Oil 739ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    22,50 € 30,45 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  3. CHI Argan Oil 340ml

    CHI Argan Oil 340ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    14,90 € 43,82 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd

    0

  4. CHI Keratin - Σαμπουάν Επανόρθωσης & Αναδόμησης 355ml

    0

  5. CHI Ionic Color Illuminate 739ml

    CHI Ionic Color Illuminate 739ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    26,11 € 35,33 €/lt
    Ad

    0

  6. CHI Keratin

    CHI Keratin

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 59 / 946 ml
    5,40 € - 24,75 € από 26,16 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  7. CHI Magnified Volume

    CHI Magnified Volume

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 355 / 946 ml
    10,80 € - 32,00 € από 30,42 €/lt

    0

  8. CHI Black Seed Oil

    CHI Black Seed Oil

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 355 / 739 ml
    10,90 € - 17,55 € από 23,75 €/lt

    0

  9. CHI Rose Hip Oil Color Nurture

    CHI Rose Hip Oil Color Nurture

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 340 / 739 ml
    11,90 € - 23,00 € από 31,12 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  10. CHI Cleancare – Clarifying 355ml

    CHI Cleancare – Clarifying 355ml

    16,50 € 46,48 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  11. CHI Tea Tree Oil 739ml

    CHI Tea Tree Oil 739ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    29,20 € 39,51 €/lt

    0

  12. CHI Tea-tree oil - Σαμπουάν κατά της πιτυρίδας 340ml

    CHI Tea-tree oil - Σαμπουάν κατά της πιτυρίδας 340ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό

    14,40 € 42,35 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  13. CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

    CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 355 / 946 ml
    11,10 € - 24,50 € από 25,9 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  14. CHI Tea Tree Oil 739ml

    CHI Tea Tree Oil 739ml

    26,50 € 35,86 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  15. CHI Vibes Ξηρό Σαμπουάν 74gr

    CHI Vibes Ξηρό Σαμπουάν 74gr

    7,50 € 101,35 €/kg
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  16. CHI Black Seed Oil Ξηρό Σαμπουάν 150ml

    CHI Black Seed Oil Ξηρό Σαμπουάν 150ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    12,50 € 83,33 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  17. CHI Hydratecare – Hydrating 355ml

    CHI Hydratecare – Hydrating 355ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    16,50 € 46,48 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  18. CHI Aloe Vera

    CHI Aloe Vera

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    Συσκευασία: 340 / 739 ml
    12,90 € - 22,44 € από 30,37 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  19. CHI Colorcare – Color Lock 355ml

    CHI Colorcare – Color Lock 355ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,50 € 46,48 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  20. CHI Rose Hip Oil 340ml

    CHI Rose Hip Oil 340ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    11,80 € 34,71 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  21. CHI Smoothing 355ml

    0

  22. CHI Volumecare 355ml

    CHI Volumecare 355ml

    Τύπος Μαλλιών: Ίσια

    12,75 € 35,92 €/lt

    0

  23. CHI Σαμπουάν Ενυδάτωσης 355ml

    CHI Σαμπουάν Ενυδάτωσης 355ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    16,50 € 46,48 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  24. CHI Enviro Smooth Treat Purity 355ml

    0

  25. CHI Illuminate

    CHI Illuminate

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 355 ml
    18,00 € - 29,52 € από 50,7 €/lt

    0

  26. CHI Naturals 355ml

    CHI Naturals 355ml

    Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία

    23,10 € 65,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  27. CHI Vibes Hair Ξηρό Σαμπουάν 355ml

    CHI Vibes Hair Ξηρό Σαμπουάν 355ml

    22,90 € 64,51 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  28. CHI Dry Ξηρό Σαμπουάν 198gr

    CHI Dry Ξηρό Σαμπουάν 198gr

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    20,00 € 101,01 €/kg

    0

  29. CHI Man The One 30ml

    CHI Man The One 30ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    2,50 € 83,33 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  30. CHI Vibes Ξηρό Σαμπουάν 157ml

    CHI Vibes Ξηρό Σαμπουάν 157ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,90 € 75,8 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  31. CHI PowerPlus - Σαμπουάν κατά της τριχόπτωσης 355ml

    CHI PowerPlus - Σαμπουάν κατά της τριχόπτωσης 355ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    16,00 € 45,07 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  32. CHI Power Plus Hair Renewing System 946ml

    CHI Power Plus Hair Renewing System 946ml

    Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    44,50 € 47,04 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  33. CHI Enviro American Smoothing Treatment

    CHI Enviro American Smoothing Treatment

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 355 / 946 ml
    11,40 € - 33,60 € από 32,11 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  34. CHI Argan Oil 739ml

    CHI Argan Oil 739ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    25,50 € 34,51 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  35. CHI Dry Shampoo Ξηρό Σαμπουάν 74gr

    CHI Dry Shampoo Ξηρό Σαμπουάν 74gr

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    5,31 € 71,76 €/kg
  36. CHI Infra

    CHI Infra

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 59 / 177 / 355 / 946 ml
    3,80 € - 19,71 € από 20,84 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  37. CHI Argan Oil 340ml

    CHI Argan Oil 340ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    11,90 € 35 €/lt
    Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ

    0

  38. CHI Ionic Color Illuminate 739ml

    CHI Ionic Color Illuminate 739ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    26,11 € 35,33 €/lt

    0

  39. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!