- Top Seller

Ducray Kelual DS 100ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd12,14 € 121,4 €/lt - Top Seller

Ducray Kelual DS 100ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,89 € 108,9 €/lt - Top Seller

Ducray Anaphase+ 400ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd12,80 € 32 €/lt 
Ducray Elution
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Συσκευασία: 200 / 400 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,19 € - 10,52 € από 20,3 €/lt

Ducray Promo Kelual Ds Intensive Anti-dandruff Shampoo 100ml & Elution Gentle Balancing Shampoo 100ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα
11,60 € 116 €/lt
Ducray Anaphase+ 400ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ14,00 € 35 €/ltDucray Kelual Squanorm
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα
Συσκευασία: 200 / 400 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,18 € - 23,72 € από 40,9 €/ltDucray Kelual Ds 100ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,89 € 108,9 €/ltDucray Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 100ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ5,20 € 52 €/ltDucray Extra Doux 400ml
Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,47 € - 12,90 € από 26,18 €/ltDucray Kertyol PSO Rebalancing
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAdDucray Extra Gentle 400ml
Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd6,46 € - 14,16 € 25,43 €/ltDucray Kelual Ds 100ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,63 € 126,3 €/ltDucray Sensinol 400ml
Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd9,19 € - 13,50 € 30,7 €/ltDucray Squanorm 200ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά
9,14 € - 9,23 € από 45,7 €/ltDucray Sensinol 200ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ευαίσθητο Τριχωτό
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd9,41 € 47,05 €/ltDucray Elution Dermo Protective
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Συσκευασία: 200 / 400 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ8,85 € - 12,60 € από 31,5 €/ltDucray Argeal Σμηγματο - Aπορροφητικό 200ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ15,36 € 76,8 €/ltDucray Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας 100ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,57 € 115,7 €/ltDucray Kelual Squanorm Refill 400ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ22,05 € 55,13 €/ltDucray Σαμπουάν κατά της Τριχόπτωσης 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά
27,58 € 137,9 €/ltDucray Squanorm 200ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
8,78 € - 10,14 € από 43,9 €/ltDucray Anaphase 400ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd10,00 € - 13,40 € 33,5 €/ltDucray Elution 400ml
28,73 € 71,83 €/ltDucray Kelual Squanorm 400ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
Παράδοσηέως Τετ, 07 ΟκτAd7,99 € - 35,65 € 31,3 €/ltDucray Squanorm 200ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,42 € 52,1 €/ltDucray Squanorm 200ml
20,50 € 102,5 €/lt- Top Seller
Ducray Kelual DS 100ml
Σμηγματορροϊκή Δερματίτιδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,93 € 99,3 €/lt - Top Seller
Ducray Anaphase+ 400ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ11,40 € 28,5 €/lt Ducray Kelual DS Intensive 100ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,76 € 107,6 €/ltDucray Extra Gentle
Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Συσκευασία: 200 / 400 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ6,46 € - 14,16 € από 25,43 €/ltDucray Sensinol
Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Συσκευασία: 200 / 400 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,19 € - 13,50 € από 30,7 €/ltDucray Sensinol 200ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ευαίσθητο Τριχωτό
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ9,17 € 45,85 €/ltDucray Kelual Squanorm Ξηρό Σαμπουάν 400ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα
Παράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ12,52 € - 35,72 € από 31,3 €/ltDucray Anaphase
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα
Συσκευασία: 200 / 400 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ10,00 € - 13,40 € από 33,5 €/ltDucray Kelual Squanorm
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
Συσκευασία: 200 / 400 mlΠαράδοσηέως Τετ, 07 Οκτ7,99 € - 35,65 € από 31,3 €/lt
AdVichy
Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώΗ σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!
Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy








