
Ultrex Men Legend by CR7 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Ad2,99 € 8,31 €/lt
Ultrex Soothing Itch Relief 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
3,26 € 9,06 €/lt
Ultrex Men Classic Action 2 in 1 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,09 € 8,58 €/lt

Ultrex Men Active Cool 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
4,06 € 11,28 €/lt-5%στα 80+ τεμάχιαAd

Ultrex Men Deep Clean Action 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,09 € 8,58 €/ltUltrex Cool Sport Menthol 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,80 € 7,78 €/ltUltrex Anti Hair Fall 360ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,90 € 8,06 €/ltUltrex Men Active Clean 3 In 1 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,87 € 7,97 €/ltUltrex Men Cool Sport Menthol 2x360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά
7,98 € 11,08 €/ltUltrex Men Oil Control Fresh 360ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,76 € 7,67 €/ltUltrex Σαμπουάν 360ml
3,90 € 10,83 €/ltUltrex Delicate Touch 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,82 € 10,61 €/ltUltrex Ice Cool Menthol 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,82 € 10,61 €/ltUltrex Intense Hydration 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,82 € 10,61 €/ltUltrex Men Deep Clean Action 360ml
Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ3,30 € 9,17 €/ltUltrex Damaged & Colored Hair 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,82 € 10,61 €/ltUltrex Men Legend by CR7 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,54 € 7,06 €/ltUltrex Men Classic Action 2 in 1 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,80 € 7,78 €/ltUltrex Men Deep Clean Action 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Κανονικά
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,80 € 7,78 €/ltUltrex Delicate Touch 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,70 € 7,5 €/ltUltrex Intense Hydration 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ξηροδερμία, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ3,10 € 8,61 €/ltUltrex Men 24h Fresh 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ2,76 € 7,67 €/ltUltrex Men 24h Fresh 360ml
Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd3,82 € 10,61 €/lt








