1. Joico Innerjoi 300мл

    Joico Innerjoi 300мл

    Тип коса: Боядисана

    9,56 € 31,87 €/л
    Ad

    0

  2. Joico Хидратиращ Шампоан

    0

  3. Joico Шампоан За Защита На Цвета 300мл

    0

  4. Joico Vero K-pak Color Veroxide Крем Активатор 950мл 12% 40 Vol

    0

  5. Joico Шампоан Защита На Цвета

    0

  6. Joico Recovery Хидратиращ Сух Шампоан за Суха Коса Коса

    0

  7. Joico Blonde Life

    Joico Blonde Life

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 300 / 1000 мл
    16,50 € - 31,92 € от 28,91 €/л

    0

  8. Joico Colorful Anti Fade

    Joico Colorful Anti Fade

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 300 / 1000 мл
    13,97 € - 29,41 € от 29,41 €/л

    0

  9. Joico Innerjoi Preserve Шампоан Запазване на цвета 1000мл

    0

  10. Joico YouthLock 300мл

    Joico YouthLock 300мл

    Тип коса: Всеки тип

    16,50 € 55 €/л

    0

  11. Joico K-PAK Възстановяващ Шампоан 1000 мл

    0

  12. Joico Blonde Life Виолетов 300мл

    Joico Blonde Life Виолетов 300мл

    Тип коса: Боядисана

    15,14 € 50,47 €/л

    0

  13. Joico Defy Damage

    Joico Defy Damage

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 300 / 1000 мл
    15,53 € - 33,37 € от 33,37 €/л

    0

  14. Joico Hydra Splash 300мл

    Joico Hydra Splash 300мл

    Тип коса: Суха

    16,11 € 53,7 €/л

    0

  15. Joico K-Pak Color Therapy 50мл

    Joico K-Pak Color Therapy 50мл

    Тип коса: Боядисана

    7,96 € 159,2 €/л

    0

  16. Joico Moisture Recovery 50мл

    Joico Moisture Recovery 50мл

    Тип коса: Суха

    7,00 € 140 €/л

    0

  17. Joico Weekend Hair Сух Шампоан

    0

  18. Joico Instant Refresh Сух Шампоан 200мл

    0

  19. Joico Joifull 300мл

    Joico Joifull 300мл

    Тип коса: Крехка

    13,97 € 46,57 €/л

    0

  20. Joico Color Infuse Мед 300мл

    Joico Color Infuse Мед 300мл

    Тип коса: Боядисана

    0

  21. Joico K-pak Шампоан 1000мл

    0

  22. Joico K-PAK Изясняващ Шампоан 300мл

    Joico K-PAK Изясняващ Шампоан 300мл

    Тип коса: Всеки тип

    13,50 € 45 €/л
  23. Joico Innerjoi 300мл

    Joico Innerjoi 300мл

    Тип коса: Боядисана

    9,56 € 31,87 €/л

    0

  24. Apivita

    Ad

    DANDRUFF RELIEF

    Έως 100% χωρίς πιτυρίδα από την 1η χρήση

    Открийте тукОткрийте тук
    DANDRUFF RELIEF