1. CHI Infra 59мл

    CHI Infra 59мл

    Тип коса: Всеки тип

    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  2. CHI Argan Oil 739мл

    CHI Argan Oil 739мл

    Тип коса: Увредена

    22,50 € 30,45 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  3. CHI Арганово Масло 340ml

    CHI Арганово Масло 340ml

    Тип коса: Мазна

    14,90 € 43,82 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.Ad

    0

  4. CHI Keratin - Шампоан за Възстановяване и Регенерация 355ml

    CHI Keratin - Шампоан за Възстановяване и Регенерация 355ml

    Тип коса: Всеки тип

    12,00 € 33,8 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  5. CHI Ionic Color Illuminate 739мл

    CHI Ionic Color Illuminate 739мл

    Тип коса: Боядисана

    26,11 € 35,33 €/л
    Ad

    0

  6. CHI Keratin

    CHI Keratin

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 59 / 946 мл
    5,40 € - 26,00 € от 27,48 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  7. CHI Magnified Volume

    0

  8. CHI Black Seed Oil

    CHI Black Seed Oil

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 355 / 739 мл
    10,90 € - 19,50 € от 26,39 €/л

    0

  9. CHI Rose Hip Oil Color Nurture

    CHI Rose Hip Oil Color Nurture

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 340 / 739 мл
    11,90 € - 23,00 € от 31,12 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  10. CHI Cleancare – Дълбоко Почистващ 355ml

    CHI Cleancare – Дълбоко Почистващ 355ml

    Σαμπουάν

    16,50 € 46,48 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  11. CHI Tea Tree Oil Шампоан за Чувствителен Скалп 739мл

    CHI Tea Tree Oil Шампоан за Чувствителен Скалп 739мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Мазна

    29,20 € 39,51 €/л

    0

  12. CHI Tea-tree oil - Шампоан против пърхот 340ml

    CHI Tea-tree oil - Шампоан против пърхот 340ml

    Лечение: Чувствителен скалп

    14,40 € 42,35 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  13. CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

    CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 355 / 946 мл
    11,10 € - 24,50 € от 25,9 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  14. CHI Масло от Чаено Дърво 739мл

    CHI Масло от Чаено Дърво 739мл

    Σαμπουάν

    26,50 € 35,86 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  15. CHI Vibes Сух Шампоан 74гр

    CHI Vibes Сух Шампоан 74гр

    Σαμπουάν

    7,50 € 101,35 €/кг
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  16. CHI Black Seed Oil Сух Шампоан 150мл

    CHI Black Seed Oil Сух Шампоан 150мл

    Тип коса: Всеки тип

    12,50 € 83,33 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  17. CHI Hydratecare – Хидратиращ Шампоан 355мл

    CHI Hydratecare – Хидратиращ Шампоан 355мл

    Тип коса: Суха

    16,50 € 46,48 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  18. CHI Aloe Vera

    CHI Aloe Vera

    Тип коса: Къдрава

    Опаковка: 340 / 739 мл
    12,90 € - 22,44 € от 30,37 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  19. CHI Colorcare – Кондиционер За Коса Color Lock 355ml

    CHI Colorcare – Кондиционер За Коса Color Lock 355ml

    Тип коса: Боядисана

    16,50 € 46,48 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  20. CHI Rose Hip Oil Шампоан За Защита На Цвета И Блясък За Боядисана Коса 340ml

    CHI Rose Hip Oil Шампоан За Защита На Цвета И Блясък За Боядисана Коса 340ml

    Тип коса: Боядисана

    11,80 € 34,71 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  21. CHI Изглаждащ Шампоан 355мл

    0

  22. CHI Volumecare 355мл

    CHI Volumecare 355мл

    Тип коса: Права

    12,75 € 35,92 €/л

    0

  23. CHI Шампоан Хидратация 355мл

    CHI Шампоан Хидратация 355мл

    Тип коса: Къдрава

    16,50 € 46,48 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  24. CHI Enviro Smooth Treat Purity Шампоан 355 мл

    0

  25. CHI Illuminate

    CHI Illuminate

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 355 мл
    18,00 € - 29,50 € от 50,7 €/л

    0

  26. CHI Naturals 355 мл

    CHI Naturals 355 мл

    Лечение: Суха кожа на главата

    23,10 € 65,07 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  27. CHI Vibes Hair Сух Шампоан 355мл

    CHI Vibes Hair Сух Шампоан 355мл

    Σαμπουάν

    22,90 € 64,51 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  28. CHI Dry Сухо Шампоан Блясък 198гр

    CHI Dry Сухо Шампоан Блясък 198гр

    Тип коса: Всеки тип

    20,00 € 101,01 €/кг

    0

  29. CHI Man The One 30мл

    CHI Man The One 30мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Всеки тип

    2,50 € 83,33 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  30. CHI Vibes Сух Шампоан 157мл

    CHI Vibes Сух Шампоан 157мл

    Тип коса: Всеки тип

    11,90 € 75,8 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  31. CHI PowerPlus - Шампоан срещу косопад 355мл

    CHI PowerPlus - Шампоан срещу косопад 355мл

    Лечение: Чувствителен скалп / Суха кожа на главата, Тип коса: Всеки тип

    16,00 € 45,07 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  32. CHI Power Plus Система За Възстановяване На Коса 946мл

    CHI Power Plus Система За Възстановяване На Коса 946мл

    Лечение: Суха кожа на главата, Тип коса: Всеки тип

    44,50 € 47,04 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  33. CHI Enviro American Smoothing Treatment

    CHI Enviro American Smoothing Treatment

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 355 / 946 мл
    11,40 € - 33,60 € от 32,11 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  34. CHI Argan Oil 739мл

    CHI Argan Oil 739мл

    Тип коса: Всеки тип

    25,50 € 34,51 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  35. CHI Dry Shampoo Сухо Шампоан Блясък 74гр

    CHI Dry Shampoo Сухо Шампоан Блясък 74гр

    Тип коса: Всеки тип

    5,90 € 79,73 €/кг
  36. CHI Infra

    CHI Infra

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 59 / 177 / 355 / 946 мл
    3,80 € - 21,90 € от 23,15 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  37. CHI Арганово Масло 340ml

    CHI Арганово Масло 340ml

    Тип коса: Мазна

    11,90 € 35 €/л
    Доставкадо пон, 05 окт.

    0

  38. CHI Ionic Color Illuminate 739мл

    CHI Ionic Color Illuminate 739мл

    Тип коса: Боядисана

    26,11 € 35,33 €/л

    0

  39. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Открийте тукОткрийте тук
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!