1. Milk Shake Icy Blond 300ml

    Milk Shake Icy Blond 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    18,00 € 60 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  2. Milk Shake Make My Day 300ml

    Milk Shake Make My Day 300ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    14,11 € 47,03 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  3. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    17,00 € 56,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  4. Milk Shake Sampon De Păr Pentru Păstrarea Culorii 300ml

    0

  5. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    16,00 € 53,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  6. Milk Shake Volume Solution 1000ml

    Milk Shake Volume Solution 1000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    23,30 € 23,3 €/lt

    0

  7. Milk Shake Sampon De Par Hidratare 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Hidratare 300ml

    Tip de păr: Uscat

    18,00 € 60 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  8. Milk Shake Sampon De Par Strălucire 1000ml

    Milk Shake Sampon De Par Strălucire 1000ml

    Tip de păr: Vopsit

    31,98 € 31,98 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  9. Milk Shake Curl Passion 300ml

    Milk Shake Curl Passion 300ml

    Tip de păr: Creț

    14,91 € 49,7 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  10. Milk Shake Moisture Plus Sampon De Par 300ml

    Milk Shake Moisture Plus Sampon De Par 300ml

    Tip de păr: Uscat

    19,00 € 63,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  11. Milk Shake Sampon De Par Purifying Blend 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Purifying Blend 300ml

    Tratament: Mătreață, Tip de păr: Toate Tipurile

    11,78 € 39,27 €/lt

    0

  12. Milk Shake Sampon De Par Purifying Blend 300ml

    0

  13. Milk Shake Volume Solution 300ml

    Milk Shake Volume Solution 300ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    10,66 € 35,53 €/lt

    0

  14. Milk Shake Sampon De Par Strălucire 1000ml

    0

  15. Milk Shake Energizing Blend 300ml

    Milk Shake Energizing Blend 300ml

    Tip de păr: Fragil

    10,84 € 36,13 €/lt

    0

  16. Milk Shake Sampon De Par Curățare Profundă 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Curățare Profundă 300ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    17,00 € 56,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  17. Milk Shake Sampon De Par Reconstrucție/Hrană 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Reconstrucție/Hrană 300ml

    Tip de păr: Uscat

    16,50 € 55 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  18. Milk Shake Lifestyling Șampon Uscat 200ml

    Milk Shake Lifestyling Șampon Uscat 200ml

    Tip de păr: Uscat

    25,00 € 125 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  19. Milk Shake Sampon De Par Curățare Profundă 1000ml

    0

  20. Milk Shake Cold Brunette 300ml

    Milk Shake Cold Brunette 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    18,00 € 60 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  21. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    16,00 € 53,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  22. Milk Shake Integrity & Strength Sampon de Par 300ml

    Milk Shake Integrity & Strength Sampon de Par 300ml

    Tip de păr: Deteriorat

    21,50 € 71,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  23. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    18,00 € 60 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  24. Milk Shake Sampon De Par Păstrarea Culorii 10ml

    0

  25. Milk Shake K-Respect Sistem Keratină 500ml

    Milk Shake K-Respect Sistem Keratină 500ml

    Tip de păr: Rebel

    22,50 € 45 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  26. Îngrijire Nutritivă Pentru Toate Tipurile de Păr Milk_shake Integrity

    0

  27. Milk Shake Purifying Blend Sampon De Par 1000ml

    Milk Shake Purifying Blend Sampon De Par 1000ml

    Tratament: Mătreață, Tip de păr: Gras

    40,87 € 40,87 €/lt

    0

  28. Milk Shake Make My Day 1000ml

    Milk Shake Make My Day 1000ml

    Σαμπουάν

    32,29 € 32,29 €/lt

    0

  29. Milk Shake Sampon De Par 10ml

    0

  30. Milk Shake K Respect 300ml

    Milk Shake K Respect 300ml

    17,00 € 56,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  31. Milk Shake Lemonade 10ml

    Milk Shake Lemonade 10ml

    Tip de păr: Vopsit

    3,40 € 340 €/lt

    0

  32. Milk Shake Ulei De Argan 300ml

    Milk Shake Ulei De Argan 300ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    13,46 € 44,87 €/lt

    0

  33. Milk Shake Hair Coloring Șampon de Reconstrucție/Hrană și Hidratare pentru Păr Fragil

    0

  34. Milk Shake Moisture & More Sampon De Par 1000ml

    0

  35. Milk Shake Sampon De Par Hranitor 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Hranitor 300ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    18,00 € 60 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 octAd

    0

  36. Milk Shake Cold Brunette 1000ml

    Milk Shake Cold Brunette 1000ml

    Tip de păr: Vopsit

    29,71 € 29,71 €/lt

    0

  37. Milk Shake K-respect 50ml

    Milk Shake K-respect 50ml

    Tip de păr: Rebel

    5,99 € 119,8 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  38. Milk Shake Șampon de Păstrare a Culorii și Strălucire pentru Păr Vopsit 10ml 10gr

    0

  39. Milk Shake Color Care Sampon De Par 1000ml

    0

  40. Milk Shake K-Respect Preparare Refill 750ml

    Milk Shake K-Respect Preparare Refill 750ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    38,00 € 50,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  41. Milk Shake Insta Light Sampon de Par 1000ml

    0

  42. Milk Shake Color Care Sampon de Par Reconstrucție/Hrană și Hidratare 50ml

    0

  43. Milk Shake Color Care Sampon De Par 1000ml

    0

  44. Milk Shake Icy Blond 300ml

    Milk Shake Icy Blond 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    17,50 € 58,33 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  45. Milk Shake Sampon De Par Deep Detox 1000ml

    0

  46. Milk Shake Șampon Pentru Curățare Profundă 10ml

    0

  47. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    17,00 € 56,67 €/lt
    LivrareAstăzi

    0

  48. Milk Shake Energizing Blend 1000ml

    Milk Shake Energizing Blend 1000ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    28,49 € 28,49 €/lt

    0

  49. Milk Shake Energizing Blend Sampon de Par împotriva Mătreață și Căderii Părului 10ml

    0

  50. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    13,39 € 44,63 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  51. Milk Shake Normalizing Blend Sampon de par 10ml

    0

  52. Milk Shake Sampon De Par Hidratare 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Hidratare 300ml

    Tip de păr: Uscat

    16,92 € 56,4 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  53. Milk Shake Sampon De Par Reconstrucție/Hrană 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Reconstrucție/Hrană 300ml

    Tip de păr: Uscat

    16,50 € 55 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  54. Milk Shake Sampon De Par Curățare Profundă 1000ml

    0

  55. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    16,00 € 53,33 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  56. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Tip de păr: Vopsit

    15,81 € 52,7 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  57. Milk Shake Hair Coloring Șampon de Reconstrucție/Hrană și Hidratare pentru Păr Fragil

    0

  58. Milk Shake Sampon De Par Hranitor 300ml

    Milk Shake Sampon De Par Hranitor 300ml

    Tip de păr: Toate Tipurile

    17,00 € 56,67 €/lt
    Livrarepână la lun, 05 oct

    0

  59. Vichy

    Ad

    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!

    Αποκτήστε τα αγαπημένα σας προϊόντα μαλλιών Dercos της Vichy

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Η σειρά Dercos σε προνομιακή τιμή!