1. Lavera Σαμπουάν 250ml

    Lavera Σαμπουάν 250ml

    5,95 € 23,8 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  2. Lavera Basis Sensitive Moisture & Care 250ml

    Lavera Basis Sensitive Moisture & Care 250ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό

    6,15 € 24,6 €/lt

    0

  3. Lavera Volume & Strength 250ml

    Lavera Volume & Strength 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    7,11 € 28,44 €/lt

    0

  4. Lavera Colour & Care 250ml

    Lavera Colour & Care 250ml

    Αντιμετώπιση: Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    7,27 € 29,08 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  5. Lavera Βιολογικό Μήλο & Βιολογική Βρώμη 250ml

    0

  6. Lavera Basis Sensitiv Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    Lavera Basis Sensitiv Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    6,75 € 135 €/kg

    0

  7. Lavera Freshness & Balance 250ml

    Lavera Freshness & Balance 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    6,94 € 27,76 €/lt

    0

  8. Lavera Repair & Deep Care 250ml

    Lavera Repair & Deep Care 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    7,27 € 29,08 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  9. Lavera Repair & Care 250ml

    Lavera Repair & Care 250ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    5,51 € 22,04 €/lt

    0

  10. Lavera Basis Sensitiv 200ml

    0

  11. Lavera Σαμπουάν Όγκου 250ml

    0

  12. Lavera Basis Sensitiv Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    Lavera Basis Sensitiv Στέρεο Σαμπουάν 50gr

    6,90 € 138 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  13. Lavera Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 250ml

    0

  14. Lavera Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας 250ml

    Lavera Σαμπουάν κατά της Πιτυρίδας 250ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα

    6,50 € 26 €/lt

    0

  15. Lavera Basis Sensitiv Almond Milk & Aloe Vera 250ml

    Lavera Basis Sensitiv Almond Milk & Aloe Vera 250ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    6,96 € 27,84 €/lt

    0

  16. Lavera Refill Σαμπουάν 500ml

    0

  17. Lavera Basis Sensitiv Refill 500ml

    0

  18. Σαμπουάν – Αφρόλουτρο Neutral Lavera 200ml

    Σαμπουάν – Αφρόλουτρο Neutral Lavera 200ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    8,80 € 44 €/lt

    0

  19. Lavera Basis Sensitiv Hydro Feelig 200ml

    Lavera Basis Sensitiv Hydro Feelig 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    8,56 € 42,8 €/lt

    0

  20. Lavera Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό 200ml

    Lavera Σαμπουάν για το Ευαίσθητο Τριχωτό 200ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    7,95 € 39,75 €/lt

    0

  21. Apivita

    Ad

    DANDRUFF RELIEF

    Έως 100% χωρίς πιτυρίδα από την 1η χρήση

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    DANDRUFF RELIEF