1. Lorvenn Colorfix Neutralizing 500ml

    Lorvenn Colorfix Neutralizing 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    11,00 € 22 €/lt
    Ad

    0

  2. Lorvenn Frizz Free 1000ml

    Lorvenn Frizz Free 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    20,94 € 20,94 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  3. Lorvenn Keratin Vitality 1000ml

    Lorvenn Keratin Vitality 1000ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Ad

    0

  4. Lorvenn Color Neutralizer Anti-Orange 300ml

    Lorvenn Color Neutralizer Anti-Orange 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,80 € 52,67 €/lt

    0

  5. Lorvenn Colorfix Pure Neutralizing 500ml

    Lorvenn Colorfix Pure Neutralizing 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    11,00 € 22 €/lt
    Ad

    0

  6. Lorvenn Instant Refresh+ Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Lorvenn Instant Refresh+ Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    9,90 € 49,5 €/lt

    0

  7. Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 1000ml

    Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    21,70 € 21,7 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  8. Lorvenn Lovernn Volume Tonic Body & Thickness 100ml

    Lorvenn Lovernn Volume Tonic Body & Thickness 100ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    3,90 € 39 €/lt

    0

  9. Lorvenn Theraplex Intensive

    Lorvenn Theraplex Intensive

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 200 / 500 ml
    9,49 € - 16,70 € από 33,4 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  10. Lorvenn Instant Refresh+ Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Lorvenn Instant Refresh+ Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,90 € 49,5 €/lt

    0

  11. Lorvenn Man Oil Control

    Lorvenn Man Oil Control

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    Συσκευασία: 100 / 200 ml
    9,40 € - 13,22 € από 66,1 €/lt

    0

  12. Lorvenn Volume Tonic 300ml

    Lorvenn Volume Tonic 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,10 € 30,33 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  13. Lorvenn Anti Dandruff+ Calming

    Lorvenn Anti Dandruff+ Calming

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 100 / 200 ml
    6,40 € - 10,00 € από 50 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  14. Lorvenn Phyto Glam Color Protection & Shine Daily 300ml

    Lorvenn Phyto Glam Color Protection & Shine Daily 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,00 € 30 €/lt

    0

  15. Lorvenn Silk Repair 100ml

    Lorvenn Silk Repair 100ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    4,40 € 44 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  16. Lorvenn Frizz Free Curl & Elasticity

    Lorvenn Frizz Free Curl & Elasticity

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    Συσκευασία: 100 / 300 ml
    4,30 € - 9,10 € από 30,33 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  17. Lorvenn Lovernn Pure Anti-Yellowing & Radiance 1000ml

    Lorvenn Lovernn Pure Anti-Yellowing & Radiance 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Ad

    0

  18. Lorvenn Scalp+ Soothing

    Lorvenn Scalp+ Soothing

    Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 100 / 200 ml
    6,50 € - 10,50 € από 52,5 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  19. Lorvenn Vitality 300ml

    Lorvenn Vitality 300ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,99 € 33,3 €/lt
    Ad

    0

  20. Lorvenn Man Flakes Free Soothing 200ml

    Lorvenn Man Flakes Free Soothing 200ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ευαίσθητο Τριχωτό

    15,34 € 76,7 €/lt

    0

  21. Lorvenn Tonifying Prevention Control Hair 200ml

    Lorvenn Tonifying Prevention Control Hair 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    11,49 € 57,45 €/lt
    Ad

    0

  22. Lorvenn Man

    Lorvenn Man

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    Συσκευασία: 100 / 200 ml
    11,10 € - 15,92 € από 79,6 €/lt

    0

  23. Lorvenn Silver Pure 300ml

    Lorvenn Silver Pure 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,00 € 30 €/lt
    Ad

    0

  24. Lorvenn Colorfix 200ml

    Lorvenn Colorfix 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    5,70 € 28,5 €/lt

    0

  25. Lorvenn Man The Mindful System 200ml

    Lorvenn Man The Mindful System 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    8,40 € 42 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  26. Lorvenn Men Fortifying & Restoring 100ml

    Lorvenn Men Fortifying & Restoring 100ml

    7,20 € 72 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  27. Lorvenn Man Fortifying & Restoring 200ml

    0

  28. Lorvenn Tonifying + Prevention & Control Hair Loss 100ml

    Lorvenn Tonifying + Prevention & Control Hair Loss 100ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    6,50 € 65 €/lt

    0

  29. Lorvenn Man Elegant Blue 100ml

    Lorvenn Man Elegant Blue 100ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    7,24 € 72,4 €/lt

    0

  30. Lorvenn Calming & Moisturizing 200ml

    Lorvenn Calming & Moisturizing 200ml

    Αντιμετώπιση: Ξηροδερμία / Κνησμό, Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    12,16 € 60,8 €/lt

    0

  31. Lorvenn Man Flakes Free Soohing 100ml

    Lorvenn Man Flakes Free Soohing 100ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα / Ευαίσθητο Τριχωτό

    8,80 € 88 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  32. Lorvenn Man Calming & Moisturizing 100ml

    Lorvenn Man Calming & Moisturizing 100ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό / Ξηροδερμία

    8,49 € 84,9 €/lt

    0

  33. Lorvenn Colorfix Neutralizer 200ml

    Lorvenn Colorfix Neutralizer 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    7,00 € 35 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  34. Lorvenn Fortifying & Restoring 1000ml

    Lorvenn Fortifying & Restoring 1000ml

    29,00 € 29 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  35. Lorvenn Sulfate Free 300ml

    Lorvenn Sulfate Free 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    14,50 € 48,33 €/lt
    Ad

    0

  36. Lorvenn Oil Balance+ Volume

    Lorvenn Oil Balance+ Volume

    Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    Συσκευασία: 100 / 200 ml
    6,50 € - 11,10 € από 55,5 €/lt

    0

  37. Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 300ml

    Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,10 € 30,33 €/lt
    Ad

    0

  38. Lorvenn Color Neutralizer Anti-Red 300ml

    Lorvenn Color Neutralizer Anti-Red 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,80 € 52,67 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  39. Lorvenn Exotic Oil Beauty 300ml

    Lorvenn Exotic Oil Beauty 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    10,50 € 35 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριοAd

    0

  40. Lorvenn Color Neutralizer Anti-Yellow 300ml

    Lorvenn Color Neutralizer Anti-Yellow 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,80 € 52,67 €/lt

    0

  41. Lorvenn Colorfix Neutralizing 500ml

    Lorvenn Colorfix Neutralizing 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    10,62 € 21,24 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  42. Lorvenn Keratin Vitality

    Lorvenn Keratin Vitality

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 100 / 1000 ml
    4,00 € - 20,94 € από 20,94 €/lt

    0

  43. Lorvenn Colorfix Pure Neutralizing 500ml

    Lorvenn Colorfix Pure Neutralizing 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    10,62 € 21,24 €/lt
    ΠαράδοσηΣήμερα

    0

  44. Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 1000ml

    Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    20,94 € 20,94 €/lt

    0

  45. Lorvenn Lovernn Pure Anti-Yellowing & Radiance

    0

  46. Lorvenn Vitality 300ml

    Lorvenn Vitality 300ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    8,95 € 29,83 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  47. Lorvenn Tonifying Prevention Control Hair 200ml

    Lorvenn Tonifying Prevention Control Hair 200ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    11,00 € 55 €/lt

    0

  48. Lorvenn Colorfix Neutralizer 200ml

    Lorvenn Colorfix Neutralizer 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    6,50 € 32,5 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  49. Lorvenn Sulfate Free 300ml

    Lorvenn Sulfate Free 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    13,20 € 44 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  50. Lorvenn Silver Pure 300ml

    Lorvenn Silver Pure 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    9,10 € 30,33 €/lt
    ΠαράδοσηΜεθαύριο

    0

  51. Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 300ml

    Lorvenn Lovernn Silk Repair Nutrition & Shine 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,00 € 30 €/lt

    0

  52. Lorvenn Exotic Oil Beauty 300ml

    Lorvenn Exotic Oil Beauty 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    10,13 € 33,77 €/lt

    0

  53. Apivita

    Ad

    DANDRUFF RELIEF

    Έως 100% χωρίς πιτυρίδα από την 1η χρήση

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    DANDRUFF RELIEF