1. Neostrata Enlighten Pigment Controller Cremă de Zi Tonifiantă 50ml

    Neostrata Enlighten Pigment Controller Cremă de Zi Tonifiantă 50ml

    Ingredient: Retinol/Acid hialuronic

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  2. Neostrata Skin Active

    Neostrata Skin Active

    Vârstă: 40+, Ingredient: Acid hialuronic

    61,20 € - 74,78 € de la 716,75 €/kg
  3. Neostrata Restore Ultra Moisturizing Cremă de Zi Regeneratoare 40gr

    Neostrata Restore Ultra Moisturizing Cremă de Zi Regeneratoare 40gr

    Ingredient: Vitamina E/AHA

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  4. Neostrata Enlighten Cremă de Zi pentru Albire 40gr

    Neostrata Enlighten Cremă de Zi pentru Albire 40gr

    SPF35, Ingredient: Retinol/Vitamina C

    45,20 €39,20 € 980 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  5. Neostrata Resurface Cremă Hidratantă de Zi 40gr

    Neostrata Resurface Cremă Hidratantă de Zi 40gr

    Ingredient: AHA

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  6. Neostrata Skin Active Cremă Tonifiantă de Zi 80gr

    Neostrata Skin Active Cremă Tonifiantă de Zi 80gr

    Vârstă: 40+, Ingredient: Acid hialuronic

    64,79 € 809,88 €/kg
    Livrarepână la mar, 06 oct

    0

  7. Neostrata Skin Active Hyaluronic Luminous Lift Cremă Tonifiantă 50gr

    Neostrata Skin Active Hyaluronic Luminous Lift Cremă Tonifiantă 50gr

    Ingredient: Retinol/Acid hialuronic

    Livrarepână la mar, 06 octAd

    0

  8. Neostrata Biretix Duo Gel 30ml Împotriva Imperfecțiunilor 30ml

    0

  9. Neostrata Restore Cremă Reconstrucție de Zi 40gr

    0

  10. Neostrata Resurface Cremă De Zi Pentru Strălucire 30gr

    Neostrata Resurface Cremă De Zi Pentru Strălucire 30gr

    Strălucire de zi toate vârstele

    41,78 € 1.392,67 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  11. Neostrata Restore Bionic 12% Pha Cremă de Zi Regenerantă 40gr

    0

  12. Neostrata Resurface Glycolic Renewal Cremă Hidratare De Zi Netedă 40gr

    Neostrata Resurface Glycolic Renewal Cremă Hidratare De Zi Netedă 40gr

    Ingredient: AHA

    40,81 € 1.020,25 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  13. Neostrata Resurface Cremă de Față cu Potență Ridicată Reconstrucție 30gr

    0

  14. Neostrata Skin Active Firming Cremă Tonifiantă pentru Gât și Decolteu 80g
  15. Neostrata Enlighten Cremă de Albire de Zi 50ml

    Neostrata Enlighten Cremă de Albire de Zi 50ml

    Vârstă: 20+, Ingredient: Retinol/Vitamina C

    0

  16. Neostrata Restore Bionic Loțiune Reconstrucție de Zi 200ml

    Neostrata Restore Bionic Loțiune Reconstrucție de Zi 200ml

    Reconstrucție / Hidratare / Roșeață Επιδερμίδα: Uscată/Sensibilă toate vârstele

    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  17. Neostrata Skin Active Repair Cremă de zi 50ml

    0

  18. Neostrata Gel Hidratant pentru Față 50 ml

    0

  19. Neostrata Skin Active Repair Matrix Support Cremă de Zi Anti-Îmbătrânire 50gr

    0

  20. Neostrata Restore Cremă Reconstrucție de Zi 40gr

    Neostrata Restore Cremă Reconstrucție de Zi 40gr

    SPF23, Vârstă: 40+, Ingredient: Colagen

    39,98 € 999,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  21. Neostrata Restore Cremă Reconstrucție de Zi 40ml

    0

  22. Neostrata Enlighten Cremă De Zi Contra Imperfecțiuni 40gr

    Neostrata Enlighten Cremă De Zi Contra Imperfecțiuni 40gr

    SPF35, Ingredient: Retinol/Vitamina C

    47,00 € 1.175 €/kg

    0

  23. Neostrata Skin Active Cremă de Zi Tonifiantă 50g

    Neostrata Skin Active Cremă de Zi Tonifiantă 50g

    Ingredient: AHA

    Livrarepână la mar, 06 octAd

    0

  24. Neostrata RESURFACE Cremă Hidratantă 30ml

    0

  25. Neostrata ENLIGHTEN Cremă Hidratantă de Zi 40gr

    0

  26. Neostrata Restore Bionic Loțiune Reconstrucție de Zi 200ml

    Neostrata Restore Bionic Loțiune Reconstrucție de Zi 200ml

    Reconstrucție / Roșeață / Anti-îmbătrânire / Hidratare Επιδερμίδα: Uscat de zi

    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  27. Neostrata Bionic 12 Pha + Lactobionic Acid Rich Cremă Reconstrucție de Zi 40ml

    0

  28. Neostrata Skin Active Matrix Support Cremă de zi 50ml

    Neostrata Skin Active Matrix Support Cremă de zi 50ml

    SPF30, Ingredient: Retinol/Acid hialuronic

    67,30 € 1.346 €/kg

    0

  29. Neostrata Resurface Cremă de Zi Antiacnee 40gr

    0

  30. Neostrata Skin Active Repair Matrix Cremă de zi 50gr

    0

  31. Neostrata Resurface Glycolic Renewal Smoothing Light Loțiune Reconstrucție de Zi 200ml

    0

  32. Neostrata Restore PHA Cremă Anti-îmbătrânire de Față 50ml

    0

  33. Neostrata Enlighten Gel Albire De Zi 40gr

    Neostrata Enlighten Gel Albire De Zi 40gr

    Ingredient: Retinol/Vitamina C

    Livrarepână la mie, 07 octAd

    0

  34. Neostrata Resurface Cremă Regeneratoare 40g

    Neostrata Resurface Cremă Regeneratoare 40g

    Vârstă: 30+

    42,52 € 1.063 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  35. Neostrata Enlighten Gel Albire De Zi 40ml

    0

  36. Neostrata Enlighten Pigment Controller Cremă de Zi Tonifiantă 50ml

    Neostrata Enlighten Pigment Controller Cremă de Zi Tonifiantă 50ml

    Ingredient: Retinol/Acid hialuronic

    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  37. Neostrata Restore Ultra Moisturizing Cremă de Zi Regeneratoare 40gr

    Neostrata Restore Ultra Moisturizing Cremă de Zi Regeneratoare 40gr

    Ingredient: Vitamina E/AHA

    34,60 € 865 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  38. Neostrata Resurface

    Neostrata Resurface

    Ingredient: AHA

    35,37 € - 63,21 € de la 867 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  39. Neostrata Skin Active Hyaluronic Luminous Lift Cremă Tonifiantă 50gr

    Neostrata Skin Active Hyaluronic Luminous Lift Cremă Tonifiantă 50gr

    Ingredient: Retinol/Acid hialuronic

    55,96 € 1.119,2 €/kg
    Livrarepână la mar, 06 oct

    0

  40. Neostrata Skin Active Repair Cremă de zi 50ml

    Neostrata Skin Active Repair Cremă de zi 50ml

    SPF30, Ingredient: Retinol/Peptide

    57,21 € 1.144,2 €/kg

    0

  41. Neostrata Skin Active Repair Matrix Support Cremă de Zi Anti-Îmbătrânire 50gr

    Neostrata Skin Active Repair Matrix Support Cremă de Zi Anti-Îmbătrânire 50gr

    SPF30, Ingredient: Retinol/AHA

    52,12 € 1.042,4 €/kg
    Livrarepână la mar, 06 oct

    0

  42. Neostrata Restore Cremă Reconstrucție de Zi 40ml

    0

  43. Neostrata Skin Active Cremă de Zi Tonifiantă 50g

    Neostrata Skin Active Cremă de Zi Tonifiantă 50g

    Ingredient: AHA

    65,33 € 1.306,6 €/kg
    Livrarepână la mar, 06 oct

    0

  44. Neostrata Enlighten Gel Albire De Zi 40gr

    Neostrata Enlighten Gel Albire De Zi 40gr

    Ingredient: Retinol/Vitamina C

    41,62 € 1.040,5 €/kg
    Livrarepână la mie, 07 oct

    0

  45. Clinea

    Ad

    Νέα σειρά Anti-Dark Spots

    Μείωση σκούρων κηλίδων έως και 90%

    Descoperă aiciDescoperă aici
    Νέα σειρά Anti-Dark Spots
  46. Froika

    Ad

    PRESTIGE – Η νέα γενιά της αντιγήρανσης.

    Λειαίνει, συσφίγγει & ανανεώνει ορατά την επιδερμίδα.

    Descoperă aiciDescoperă aici
  47. Clinea

    Ad

    Νέα σειρά Anti-Dark Spots

    Μείωση σκούρων κηλίδων έως και 90%

    Descoperă aiciDescoperă aici
30% cupon de la magazinul 2Chill până la 06/10!
30% cupon de la magazinul 2Chill până la 06/10!
Vezi mai multe