1. Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2299
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2299

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματική

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  2. L'Oréal Professionnel Metal Detox Refill 1000ml
    Σαμπουάν

    L'Oréal Professionnel Metal Detox Refill 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    28,40 € 28,4 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  3. Soulima Σετ Ψαλίδια Κουρέματος & Αραιώματος 6"
    Ψαλίδια Κουρέματος

    Soulima Σετ Ψαλίδια Κουρέματος & Αραιώματος 6"

    Εργονομικό, Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  4. L'Oréal Professionnel Serie Expert Shampoo Αντλία Κομμωτηρίου

    0

  5. Schwarzkopf OSiS+ Flatliner Spray Θερμοπροστασίας Μαλλιών κατά του Φριζαρίσματος 200ml

    0

  6. Victoria's Secret Fragrance Mist Bare Vanilla 250ml
    Body & Hair Mists

    Victoria's Secret Fragrance Mist Bare Vanilla 250ml

    Προφίλ: Λουλουδάτο, Gourmand

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  7. Eurostil Χαρτί Λαιμού 00681A
    Αναλώσιμα Κομμωτηρίου

    Eurostil Χαρτί Λαιμού 00681A

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  8. Invisibobble Heatless Curling Set

    0

  9. Beautylushh Καρέκλα Μακιγιάζ Μαύρη με Ρυθμιζόμενο Ύψος

    0

  10. Wahl Professional Βαποριζατέρ 450ml

    0

  11. L'Oréal Professionnel Metal Detox 300ml
    Σαμπουάν

    L'Oréal Professionnel Metal Detox 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,20 € 50,67 €/lt

    0

  12. Lavish Care Hair & Body Fragrance Mist Macadamia Cream Puff 200ml

    0

  13. Remington H5600 Ρόλεϊ Θερμαινόμενο 20τμχ

    0

  14. Beauty Salon Βαποριζατέρ Νερού Συνεχούς Ροής Μαύρο 200ml

    0

  15. L'Oréal Professionnel Metal Detox 1500ml
    Σαμπουάν

    L'Oréal Professionnel Metal Detox 1500ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    34,20 € 22,8 €/lt

    0

  16. Hair Duty Τρέσα σε Μαύρο Χρώμα 125cm Jumbo 1

    0

  17. Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-1858
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-1858

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη / με Καλώδιο

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  18. Hair Duty Περούκα σε Ξανθό Χρώμα

    0

  19. Μπέρτα Κουρέματος Μαύρη

    0

  20. Kérastase Αντλία Κομμωτηρίου

    0

  21. Eurostil Βαποριζατέρ 300ml

    0

  22. L'Oréal Professionnel Pro Longer Conditioner 200ml
    Conditioner Μαλλιών

    L'Oréal Professionnel Pro Longer Conditioner 200ml

    κατά της Ψαλίδας, Αναδόμηση, Αναζωογόνηση

    12,14 € 60,7 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  23. Kemei Κουρευτική Μηχανή Ασημί KM-1949
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Ασημί KM-1949

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματική

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  24. Schwarzkopf Osis+ Dust It Volume Powder 10gr

    0

  25. Braun All-in-one Series 7 Σετ Κουρευτικής Μηχανής Μαύρο AIO7540
    Μηχανές Κουρέματος

    Braun All-in-one Series 7 Σετ Κουρευτικής Μηχανής Μαύρο AIO7540

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  26. Μπουκάλι Ψεκασμού 550ml Διάφανο Γκρι 8711252162560

    0

  27. Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant 250ml
    Σαμπουάν

    Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant 250ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Λεπτά

    19,85 € 79,4 €/lt
    ΠαράδοσηΑύριο

    0

  28. Sol de Janeiro Perfume Mist Brazilian Crush Cheirosa 62 90ml
    Body & Hair Mists

    Sol de Janeiro Perfume Mist Brazilian Crush Cheirosa 62 90ml

    Προφίλ: Λουλουδάτο, Φρουτώδες, Gourmand

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  29. Eurostil Flex Ρόλεϊ Μπικουτί 12τμχ

    0

  30. Kemei Σετ Κουρευτικής Μηχανής Κίτρινο KM-8501

    0

  31. Andis Fade Brush Fade Brush Κομμωτηρίου

    0

  32. Kiepe Studio Techno Relax-Th Ergonomic 2233 Κουρέματος 6"
    Ψαλίδια Κουρέματος

    Kiepe Studio Techno Relax-Th Ergonomic 2233 Κουρέματος 6"

    Εργονομικό, Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι

    25,00 €21,00 €

    0

  33. Φορητή Συσκευή Υψηλής Συχνότητας Υψίσυχνο Προσώπου 10W

    0

  34. Salon Tech Καρέκλα Μακιγιάζ Μαύρη με Ρυθμιζόμενο Ύψος

    0

  35. Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2296
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2296

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματική

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  36. Vaper Προσώπου με Όζον 800W

    0

  37. Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100gr
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100gr

    Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    15,90 € 159 €/kg
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  38. Beauty Salon Βαποριζατέρ Νερού Συνεχούς Ροής Διάφανο 300ml

    0

  39. Wahl Professional Πινέλο Αυχένα Κομμωτηρίου

    0

  40. L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer 1500ml
    Σαμπουάν

    L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer 1500ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    29,50 € 19,67 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  41. L'Oréal Professionnel Pro Longer Κρέμα Θερμοπροστασίας Μαλλιών 150ml

    0

  42. Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2293
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2293

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματική

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  43. Victoria's Secret Fragrance Mist 250ml
    Body & Hair Mists

    Victoria's Secret Fragrance Mist 250ml

    Προφίλ: Ανατολίτικο, Gourmand

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  44. Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2299
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2299

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματική

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  45. Hair Tools 502 Ρόλεϊ Τρίχινο 6τμχ
    Ρόλεϊ Μαλλιών

    Hair Tools 502 Ρόλεϊ Τρίχινο 6τμχ

    Διάμετρος: 61mm

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  46. Eurostil Blessed Barber Brush 09174

    0

  47. Wahl Professional Βαποριζατέρ 300ml

    0

  48. L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Refill 1000ml
    Σαμπουάν

    L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Refill 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    22,30 € 22,3 €/lt

    0

  49. Soulima Σετ Ψαλίδια Κουρέματος & Αραιώματος 6"
    Ψαλίδια Κουρέματος

    Soulima Σετ Ψαλίδια Κουρέματος & Αραιώματος 6"

    Εργονομικό, Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  50. Kemei Σετ Κουρευτικής Μηχανής Χρυσό KM-8501
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Σετ Κουρευτικής Μηχανής Χρυσό KM-8501

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματικό

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  51. Eurostil Βαποριζατέρ 300ml

    0

  52. Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-1858
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-1858

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη / με Καλώδιο

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  53. Schwarzkopf OSiS+ Flatliner Spray Θερμοπροστασίας Μαλλιών κατά του Φριζαρίσματος 200ml

    0

  54. Φορητή Συσκευή Υψηλής Συχνότητας Υψίσυχνο Προσώπου 10W

    0

  55. Wahl Professional Πινέλο Αυχένα Κομμωτηρίου

    0

  56. Kemei Κουρευτική Μηχανή Ασημί KM-1949
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Ασημί KM-1949

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματική

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  57. Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2296
    Μηχανές Κουρέματος

    Kemei Κουρευτική Μηχανή Μαύρη KM-2296

    Τροφοδοσία: Επαναφορτιζόμενη, Επαγγελματική

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  58. Eurostil Χαρτί Λαιμού 00681A
    Αναλώσιμα Κομμωτηρίου

    Eurostil Χαρτί Λαιμού 00681A

    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  59. Μπέρτα Κουρέματος Μαύρη

    0

  60. Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100gr
    Κεριά Μαλλιών, Πηλοί & Πομάδες

    Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100gr

    Δυνατό Κράτημα, για Λάμψη, Βάση Νερού

    13,90 € 139 €/kg

    0