
Uriage Eau Thermale Gentle Jelly Scrub 50ml
Αντιγήρανση, Λάμψη, Λείανση Υφής / με AHA οξέα
Παράδοσηέως Δευ, 05 ΟκτAd6,56 € 131,2 €/lt- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνNivea Bio Blueberry Organic Rice Scrub 75ml
Λείανση Υφής
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ3,44 € 45,87 €/lt 


Organic Exfoliating Cream Normal Combination Skin Lily Extract 75ml
Λείανση Υφής
Ad27,29 € 363,87 €/lt

Obagi Nu-derm Exfoderm Forte Απολεπιστικό 57gr
61,82 € 1.084,56 €/kgRetinol Complex Scrub 50ml
11,61 € 232,2 €/ltElizabeth Arden Visible Difference Skin Balancing Exfoliating Clea Απολεπιστικό Καθαριστικό 125ml
Λείανση Υφής, Μαύρα Στίγματα, Λάμψη
15,43 € 123,44 €/ltUriage Eau Thermale Gentle Jelly Scrub 50ml
Αντιγήρανση, Λάμψη, Λείανση Υφής / με AHA οξέα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ5,85 € 117 €/ltLR Aloe Via Peeling 75ml
Λάμψη, Λείανση Υφής, Ενυδάτωση / με AHA οξέα
Παράδοσηέως Δευ, 05 Οκτ13,99 € 186,53 €/lt

