
Apis Natural Cosmetics TerApis 30% Azelaic Acid Cream for Face Peeling 30ml
Dark Spot, Stain Removal
14,33 € 477,67 €/lt
Apis Exfoliation Acid Mix Exfoliation Acids Phytic + Pyruvic + Lactic + Ferulic 40% 50ml
Αnti-ageing / with AHA acids
17,33 € 346,6 €/lt
Apis Natural Cosmetics Glyco Terapis Glycolic Acid 35% Serum for Face Peeling 30ml
Αnti-ageing, Λείανση Υφής, Ακμή / with AHA acids
15,81 € 527 €/lt



Pro-lift Spicule Technology Lifting Acid Lactobionic Acid Phytic Acid Micro-needles 30 Ml
Moisturizing, Λείανση Υφής, Pore Tightening / with AHA acids
12,98 € 432,67 €/ltApis Natural Cosmetics Cream for Face Peeling 200ml
Ακμή, Moisturizing, Λείανση Υφής / with AHA acids
15,51 € 77,55 €/ltApis Depiq Pro System Depigmenting Peeling Tranexamic Acid 1% Ficin 200 Ml
Μαύρα Στίγματα, Λάμψη, Dark Spot
10,00 € 50 €/ltApis Exfoliation Acid Mix Exfoliation Acids Lactobionic + Pyruvic + Lactic + Azelaic 40% 50ml
Ακμή, Αnti-ageing
13,39 € 267,8 €/ltApis Zurawinowa Vitality Enzymatic Facial Scrub Cranberry 100ml
Μαύρα Στίγματα, Λάμψη, Λείανση Υφής
5,66 € 56,6 €/ltApis Natural Cosmetics TerApis 40% Mandelic Acid Serum for Face Scrubs & Exfoliators 30ml
Αnti-ageing / with AHA acids
16,22 € 540,67 €/ltApis Natural Cosmetics Ferulic Therapy Serum for Face Scrubs & Exfoliators 30ml
Αnti-ageing
16,67 € 555,67 €/ltApis Natural Cosmetics Hydro Balance Professional Cream for Face Peeling 100ml
Enzymatic Peeling
14,09 € 140,9 €/lt

