

Lumene Hellä Cremă de Curățare pentru Față cu Acțiune Hidratantă 250ml
pentru Hidratare
9,60 € 38,4 €/lt


Lumene Apă micelară demachiantă pentru față cu acțiune hidratantă 400 ml
pentru Hidratare, Piele: Toate tipurile
9,60 € 24 €/lt
Lumene Apă Micelară Demachiantă Pentru Față cu Acțiune Calmante 400ml
Calmare, Piele: sensibil
9,60 € 24 €/lt
Lumene Klassikko Gel de Curățare și Demachiere a Ochilor pentru Controlul Excesului de Sebum și Hidratare 150 ml
Controlul excesului de sebum / Hidratare
12,28 € 81,87 €/ltLumene Puhdas Apă Micelară pentru Demachierea Feței și Controlul Excesului de Sebum 150 ml
Controlul excesului de sebum, Piele: Gras/Mixt
15,05 € 100,33 €/ltLumene Radiance Boosting Cremă 150ml
pentru Strălucire / Hidratare, Piele: Toate tipurile
9,75 € 65 €/ltLumene Radiance Boosting Spumă 150ml
pentru Hidratare / Strălucire, Piele: Normală/Mixt
10,55 € 70,33 €/ltLumene Nordic Hydra Oat Milk Oil Cleanser Ulei 150ml
pentru Hidratare / Calmare, Piele: Toate tipurile
14,94 € 99,6 €/ltLumene Lahde Source Pure Arctic Miracle Apă micelară Demachiant rezistent la apă 250ml
pentru Strălucire / Hidratare, Piele: sensibil
9,31 € 37,24 €/ltLumene Nordic C Valo Emulsie 125ml
Antioxidant acțiune / Strălucire, Piele: Toate tipurile
8,93 € 71,44 €/lt
Κέρδισε 50€ κουπόνι
Δες πώς εδώ

