- Top Seller

Caudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου 385ml
για Λάμψη / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd7,69 € - 16,50 € 42,86 €/lt 
Caudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου
Αντιοξειδωτική δράση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή
Ποσότητα: 75 / 150 mlΠαράδοσηΜεθαύριο7,00 € - 14,00 € από 93,33 €/lt
Caudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου 385ml
Κατά των ατελειών / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Μικτή/Ακνεϊκή
Ad18,75 € 48,7 €/lt
Caudalie Vinoclean Micellar Water Ντεμακιγιάζ 400ml
για Ενυδάτωση / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο17,18 € 42,95 €/lt
Caudalie Vinoclean Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Ενυδάτωση / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd6,95 € - 26,80 € 64,33 €/lt
Caudalie Vinoclean Micellar Water Ντεμακιγιάζ 100ml
για Ενυδάτωση / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
7,00 € 70 €/lt
Caudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ad13,17 € 87,8 €/ltCaudalie Make-Up Removing Cleansing Αδιάβροχου Ντεμακιγιάζ 150ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
22,00 € 146,67 €/ltCaudalie Vinoclean Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου
για Ενυδάτωση / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη/Ξηρή
Ποσότητα: 100 / 200 mlΠαράδοσηΜεθαύριο7,00 € - 11,89 € από 59,45 €/ltCaudalie Lait Demaquillant Douceur Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 400ml
Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Κανονική/Ξηρή
ΠαράδοσηΜεθαύριο20,43 € 51,08 €/ltCaudalie Vinoclean Micellar Water Ντεμακιγιάζ
Αντιοξειδωτική δράση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
Ποσότητα: 100 / 400 ml8,09 € - 17,50 € από 43,75 €/ltCaudalie Vinoclean Γαλάκτωμα 400ml
Αντιοξειδωτική δράση / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Ξηρή
ΠαράδοσηΜεθαύριο17,52 € 43,8 €/ltCaudalie Micellar Cleansing Water Ντεμακιγιάζ 2x200ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
77,43 € 193,58 €/ltCaudalie Vinoperfect Brightening Micropeel Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Λάμψη / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
Ad14,40 € 144 €/ltCaudalie Vinoclean Instant Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Λάμψη, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο16,86 € 112,4 €/ltCaudalie Vinoclean Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Ad13,80 € 92 €/ltCaudalie Eau Micellaire Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο15,94 € 79,7 €/ltCaudalie Vinoclean Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 75ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Ξηρή
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd7,86 € 104,8 €/lt- Top Seller
Caudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου
για Λάμψη / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ποσότητα: 75 / 150 / 385 ml7,69 € - 16,50 € από 42,86 €/lt Caudalie VinoHydra Gel Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 150ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ευαίσθητη
Ad3,00 € - 12,00 € 80 €/ltCaudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου 385ml
Κατά των ατελειών / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Μικτή/Ακνεϊκή
18,75 € 48,7 €/ltCaudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,13 € 74,2 €/ltCaudalie Vinoclean Αφρός Καθαρισμού Προσώπου
για Ενυδάτωση / Κατά των ατελειών, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
Ποσότητα: 50 / 150 / 300 mlΠαράδοσηΜεθαύριο6,95 € - 26,80 € από 64,33 €/ltCaudalie Vinoperfect Brightening Micropeel Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 100ml
για Λάμψη / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
13,69 € 136,9 €/ltCaudalie Vinoclean Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
13,80 € 92 €/ltCaudalie Vinoclean Λάδι Καθαρισμού Προσώπου 75ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Ξηρή
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,00 € 106,67 €/ltCaudalie Vinoclean Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 400ml
Αντιοξειδωτική δράση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
15,00 € 37,5 €/ltCaudalie VinoHydra Gel Καθαρισμού Προσώπου
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ξηρή/Ευαίσθητη
Ποσότητα: 30 / 150 mlΠαράδοσηΜεθαύριο3,00 € - 12,00 € από 80 €/ltCaudalie Vinoclean Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
για Ενυδάτωση / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριο11,20 € 56 €/ltCaudalie Vinoclean Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου 400ml
Αντιοξειδωτική δράση / Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ευαίσθητη
Ad17,36 € 43,4 €/ltCaudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου
για Λάμψη / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ποσότητα: 75 / 150 / 385 mlΠαράδοσηΜεθαύριο7,69 € - 16,50 € από 42,86 €/ltCaudalie Vinoclean Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
για Ενυδάτωση / Καταπράυνση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd12,00 € 60 €/ltCaudalie Vinopure Gel Καθαρισμού Προσώπου
για Λάμψη / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ποσότητα: 75 / 150 / 385 ml7,69 € - 16,50 € από 42,86 €/ltΔες βίντεο για Καθαριστικά Προσώπου


Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!