


Dior Homme Dermo System Micro Purifying Facial Cleansing Gel 125ml
Skin: Combination
Ad39,02 € 312,16 €/lt

Dior Purifying Eye and Lip Makeup Remover Liquid Makeup Remover 125ml
Skin: Sensitive
Ad31,05 € 248,4 €/lt
Dior Balancing Hydration 2 in 1 Sorbet Water Lotion Facial Cleanser 175ml
for Moisturizing / Against imperfections, Skin: Sensitive
-27%price drop
Dior Micellar Water Purifying French Water Lily Micellar Water Makeup Remover 200ml
for Moisturizing, Skin: All Skin Types
45,17 € 225,85 €/ltDior La Mousse OFF/ON
for Moisturizing / Oil control, Skin: All Skin Types
43,29 € - 57,06 € from 288,6 €/ltDior L'eau Micellaire Off/On Micellar Water Makeup Remover 175ml
for Moisturizing / Brightening
36,71 € 209,77 €/ltDior Prestige Cleansing Balm Facial Cleansing 150ml
for Moisturizing
Free delivery155,00 € 1.033,33 €/ltDior Prestige La Mousse Micellaire Foam Facial Cleanser 120gr
Skin: Sensitive
Free delivery151,00 € 1.258,33 €/kgDior Prestige La Mousse Micellaire Exceptional Comfort Facial Cleansing Foam 150ml
for Brightening
124,78 € 831,87 €/ltDior Purifying Eye and Lip Makeup Remover Liquid Makeup Remover 125ml
Skin: Sensitive
30,59 € 244,72 €/lt
Κέρδισε 50€ κουπόνι
Δες πώς εδώ

