
Frezyderm Ac-Norm Active Foam Plus Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Λιπαρή
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd9,88 € - 27,98 € 65,87 €/lt
Frezyderm Ac-Norm Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ποσότητα: 150 / 300 mlΠαράδοσηΜεθαύριο13,40 € - 27,98 € από 89,33 €/lt
Frezyderm Ac-Norm Gel Καθαρισμού Προσώπου 50ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
Ad14,73 € 294,6 €/lt
Frezyderm Deep Cleansing & Detoxifying Ντεμακιγιάζ 200ml
για Ενυδάτωση / Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο7,97 € 39,85 €/lt- Top Seller

Frezyderm Mild Wash Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd10,25 € - 29,80 € 68,33 €/lt 
Frezyderm Skin Cleanser Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 125ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριο10,06 € 80,48 €/lt
Frezyderm Ac-Norm Active Cleanser Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ακνεϊκή
Ad9,83 € 49,15 €/ltFrezyderm Ac-Norm Lotion Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Λιπαρή
12,18 € - 14,18 € από 60,9 €/ltFrezyderm Ac-Norm Active Cleanser Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 2x200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριο24,00 € 60 €/ltFrezyderm De-Make Up 4 in 1 Γαλάκτωμα Ντεμακιγιάζ 200ml
για Ενυδάτωση
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,88 € 44,4 €/ltFrezyderm Ac-Norm Micellar Water Ντεμακιγιάζ 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριο8,53 € 42,65 €/ltFrezyderm Αc-Norm Active Cleanser AHA-BHA Gel Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
11,23 € 74,87 €/ltFrezyderm Ac-Norm Active Foam Plus Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Ακνεϊκή/Λιπαρή
Ποσότητα: 150 / 300 mlΠαράδοσηΜεθαύριο9,88 € - 27,98 € από 65,87 €/ltFrezyderm Ac-Norm Gel Καθαρισμού Προσώπου 50ml
για Έλεγχο λιπαρότητας / Αντιοξειδωτική δράση, Επιδερμίδα: Λιπαρή/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΣήμερα13,99 € 279,8 €/lt- Top Seller
Frezyderm Mild Wash Αφρός Καθαρισμού Προσώπου 150ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι
Ποσότητα: 150 / 300 mlΠαράδοσηΜεθαύριο10,25 € - 29,80 € από 68,33 €/lt Frezyderm Ac-Norm Active Cleanser Υγρό Καθαρισμού Προσώπου 200ml
για Έλεγχο λιπαρότητας, Επιδερμίδα: Όλοι οι Τύποι/Ακνεϊκή
ΠαράδοσηΜεθαύριο9,23 € 46,15 €/ltFrezyderm Mild Wash Υγρό Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 200ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Κανονική/Ευαίσθητη
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd7,72 € - 23,98 € 38,6 €/ltFrezyderm Mild Wash Υγρό Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών 200ml
για Ενυδάτωση, Επιδερμίδα: Κανονική/Ευαίσθητη
Ποσότητα: 200 / 400 mlΠαράδοσηΜεθαύριο7,72 € - 23,98 € από 38,6 €/lt


Άφησε πρώτος το σχόλιό σου!