1. Vidal White Musk Gel De Duș 500ml

    Vidal White Musk Gel De Duș 500ml

    Relaxare, pentru Corp

    2,24 € 4,48 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  2. Vidal Honey & Vanilla Gel De Duș Cremă 2x750ml

    Vidal Honey & Vanilla Gel De Duș Cremă 2x750ml

    Hrănitor/Calmare, pentru Corp

    5,79 € 3,86 €/lt

    0

  3. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Relaxare, pentru Corp

    1,90 € 3,8 €/lt
    Ad

    0

  4. Vidal Gel De Duș Energy & Sport 500ml

    Vidal Gel De Duș Energy & Sport 500ml

    Tonifiere, pentru Corp

    2,10 € 4,2 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  5. Vidal Gel De Duș Camelia Sensual Touch 500ml

    0

  6. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Calmare, pentru Corp

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  7. Vidal Gel De Duș Energy & Sport 500ml

    Vidal Gel De Duș Energy & Sport 500ml

    Revitalizare/Relaxare, pentru Corp

    2,20 € 4,4 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  8. Vidal Almond & Karite 2x Crema Geluri De Duș 2x750ml

    0

  9. Vidal Gel De Duș Cu Apă De Cocos 500ml

    0

  10. Vidal Gel De Duș Lichid Talc 500ml

    Vidal Gel De Duș Lichid Talc 500ml

    Relaxare/Hidratare, pentru Corp

    1,81 € 3,62 €/lt

    0

  11. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Hrănitor, pentru Corp

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  12. Vidal Gel Cremos De Duș 500ml

    Vidal Gel Cremos De Duș 500ml

    Revitalizare/Relaxare, pentru Corp

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  13. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Revitalizare, pentru Corp

    2,45 € 4,9 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  14. Vidal Spumă De Duș Gel De Duș 250ml

    Vidal Spumă De Duș Gel De Duș 250ml

    Relaxare, pentru Corp

    4,27 € 17,08 €/lt

    0

  15. Vidal Orchid Gel de duș cremos 750ml

    Vidal Orchid Gel de duș cremos 750ml

    Relaxare, pentru Corp

    2,00 € 2,67 €/lt

    0

  16. Gel De Duș Vidal 250ml

    Gel De Duș Vidal 250ml

    pentru Corp

    4,83 € 19,32 €/lt

    0

  17. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    pentru Corp

    2,17 € 4,34 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  18. Vidal Săpun Lichid Cu Ulei De Argan Hidratant Biodegradabil 300ml

    0

  19. Vidal Ulei de Argan Spumă de baie Gel de duș 750 ml

    Vidal Ulei de Argan Spumă de baie Gel de duș 750 ml

    Revitalizare/Tonifiere, pentru Corp

    2,74 € 3,65 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  20. Vidal Gel De Duș Migdale 2x750ml

    Vidal Gel De Duș Migdale 2x750ml

    Hrănitor, pentru Corp

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  21. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Calmare, pentru Corp

    2,18 € 4,36 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  22. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    pentru Corp

    4,94 € 9,88 €/lt

    0

  23. Vidal Gel De Duș Cu Argan 500ml

    Vidal Gel De Duș Cu Argan 500ml

    Hidratare/Hrănitor, pentru Corp

    1,90 € 3,8 €/lt
    Ad

    0

  24. Vidal Musk 2x750ml

    Vidal Musk 2x750ml

    Relaxare, pentru Corp

    5,56 € 3,71 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  25. Vidal Gel De Duș Orhidee 2x750ml

    Vidal Gel De Duș Orhidee 2x750ml

    Relaxare, pentru Corp

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  26. Gel De Duș Vidal 2x750ml

    Gel De Duș Vidal 2x750ml

    pentru Corp

    5,56 € 3,71 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  27. Gel De Duș Vidal 2x750ml

    Gel De Duș Vidal 2x750ml

    Relaxare, pentru Corp

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  28. Vidal Gel De Duș 250ml

    Vidal Gel De Duș 250ml

    Relaxare, pentru Corp

    4,83 € 19,32 €/lt

    0

  29. Vidal Gel De Duș 750ml

    Vidal Gel De Duș 750ml

    pentru Corp

    4,00 € 5,33 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  30. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Relaxare, pentru Corp

    1,90 € 3,8 €/lt

    0

  31. Vidal Gel De Duș Exotic Dream Bahamas 2x500ml

    0

  32. Vidal Polar Ice Gel De Duș 500ml

    0

  33. Gel De Duș Vidal Migdale Și Karite 500ml

    Gel De Duș Vidal Migdale Și Karite 500ml

    Hrănitor, pentru Corp

    2,45 € 4,9 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  34. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    pentru Corp

    2,45 € 4,9 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  35. Vidal Gel De Duș Spumă De Baie Cu Ulei De Argan 500ml

    Vidal Gel De Duș Spumă De Baie Cu Ulei De Argan 500ml

    Hrănitor/Hidratare, pentru Corp

    2,24 € 4,48 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  36. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    pentru Corp

    7,10 € 14,2 €/lt

    0

  37. Vidal Gel De Duș Spumă De Baie Fructe De Pădure Și Mosc 500ml

    Vidal Gel De Duș Spumă De Baie Fructe De Pădure Și Mosc 500ml

    Revitalizare, pentru Corp

    2,18 € 4,36 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  38. Vidal Orhidee 500ml

    Vidal Orhidee 500ml

    Revitalizare, pentru Corp

    2,38 € 4,76 €/lt

    0

  39. Vidal Camelia & Amber Gel De Duș 750ml

    Vidal Camelia & Amber Gel De Duș 750ml

    Hidratare/Hrănitor, pentru Corp

    2,99 € 3,99 €/lt
    LivrarePoimâineAd

    0

  40. Vidal Gel De Duș Migdale Și Karite 750ml

    Vidal Gel De Duș Migdale Și Karite 750ml

    Hrănitor, pentru Corp

    2,00 € 2,67 €/lt

    0

  41. Vidal Berries & Musk Spumă De Baie Cremă Gel De Duș 750ml

    0

  42. Vidal Lapte Și Cremă 500ml

    Vidal Lapte Și Cremă 500ml

    Calmare, pentru Corp

    1,84 € 3,68 €/lt

    0

  43. Vidal White Musk Gel Cremă De Duș 500ml

    0

  44. Vidal White Musk

    0

  45. Vidal Gel De Duș Camelia Sensual Touch 500ml

    0

  46. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Relaxare, pentru Corp

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  47. Vidal Gel De Duș Energy & Sport 500ml

    Vidal Gel De Duș Energy & Sport 500ml

    Revitalizare/Relaxare, pentru Corp

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  48. Vidal Ulei de Argan Spumă de baie Gel de duș 750 ml

    Vidal Ulei de Argan Spumă de baie Gel de duș 750 ml

    Revitalizare/Tonifiere, pentru Corp

    1,99 € 2,65 €/lt

    0

  49. Vidal Gel De Duș 500ml

    0

  50. Vidal Gel De Duș 500ml

    Vidal Gel De Duș 500ml

    Calmare, pentru Corp

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  51. Gel De Duș Vidal Migdale Și Karite 500ml

    0

  52. Vidal Argan

    Vidal Argan

    Hidratare/Hrănitor, pentru Corp

    Cantitate: 500 / 1500 ml
    de la1,75 € 3,5 €/lt

    0

  53. Vidal Gel De Duș Spumă De Baie Cu Ulei De Argan 500ml

    Vidal Gel De Duș Spumă De Baie Cu Ulei De Argan 500ml

    Hrănitor/Hidratare, pentru Corp

    2,10 € 4,2 €/lt
    LivrarePoimâine

    0

  54. Vidal Gel De Duș Spumă De Baie Fructe De Pădure Și Mosc 500ml

    0

  55. Vidal Camelia & Amber

    Vidal Camelia & Amber

    Hidratare/Hrănitor, pentru Corp

    Cantitate: 750 / 1500 ml
    de la2,50 € 3,33 €/lt

    0

  56. Uriage

    Ad

    XEMOSE C8+

    Πολύ ξηρό δέρμα με τάση για ατοπία

    Descoperă aiciDescoperă aici
    XEMOSE C8+
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε προϊόντα περιποίησης σώματος!
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε προϊόντα περιποίησης σώματος!
Κέρδισέ τα