1. Vidal White Musk Αφρόλουτρο 500ml

    Vidal White Musk Αφρόλουτρο 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    2,24 € 4,48 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  2. Vidal Honey & Vanilla Body Wash Κρεμώδες Αφρόλουτρο 2x750ml

    Vidal Honey & Vanilla Body Wash Κρεμώδες Αφρόλουτρο 2x750ml

    Θρέψη/Καταπράυνση, για Σώμα

    5,79 € 3,86 €/lt

    0

  3. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    1,90 € 3,8 €/lt
    Ad

    0

  4. Vidal Bath Foam Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Vidal Bath Foam Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Τόνωση, για Σώμα

    2,10 € 4,2 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  5. Vidal Camelia Sensual Touch Shower Gel 500ml

    Vidal Camelia Sensual Touch Shower Gel 500ml

    Ενυδάτωση, για Σώμα

    2,36 € 4,72 €/lt
    Ad

    0

  6. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  7. Vidal Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Vidal Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα

    2,20 € 4,4 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  8. Vidal Almond & Karite 2x Κρεμώδες Αφρόλουτρο 2x750ml

    0

  9. Vidal Coconut Water Body Wash Shower Gel 500ml

    Vidal Coconut Water Body Wash Shower Gel 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    2,38 € 4,76 €/lt

    0

  10. Vidal Liquid Talc Αφρόλουτρο 500ml

    Vidal Liquid Talc Αφρόλουτρο 500ml

    Χαλάρωση/Ενυδάτωση, για Σώμα

    1,81 € 3,62 €/lt

    0

  11. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Θρέψη, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  12. Vidal Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml

    Vidal Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml

    Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  13. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση, για Σώμα

    2,45 € 4,9 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  14. Vidal Shower Foam Αφρόλουτρο 250ml

    Vidal Shower Foam Αφρόλουτρο 250ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    4,27 € 17,08 €/lt

    0

  15. Vidal Orchid Κρεμώδες Αφρόλουτρο 750ml

    Vidal Orchid Κρεμώδες Αφρόλουτρο 750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    2,00 € 2,67 €/lt

    0

  16. Vidal Shower Gel 250ml

    Vidal Shower Gel 250ml

    για Σώμα

    4,83 € 19,32 €/lt

    0

  17. Vidal Αφρόλουτρο 500ml

    Vidal Αφρόλουτρο 500ml

    για Σώμα

    2,17 € 4,34 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  18. Vidal Argan Oil Liquid Soap Moisturizing Biodegradable 300ml

    Vidal Argan Oil Liquid Soap Moisturizing Biodegradable 300ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Χέρια

    7,47 € 24,9 €/lt

    0

  19. Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml

    Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    2,74 € 3,65 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  20. Vidal Almond & Shower Gel 2x750ml

    Vidal Almond & Shower Gel 2x750ml

    Θρέψη, για Σώμα

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  21. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    2,18 € 4,36 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  22. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    για Σώμα

    4,94 € 9,88 €/lt

    0

  23. Vidal Argan Shower Gel 500ml

    Vidal Argan Shower Gel 500ml

    Ενυδάτωση/Θρέψη, για Σώμα

    1,90 € 3,8 €/lt
    Ad

    0

  24. Vidal Musk Shower Gel 2x750ml

    Vidal Musk Shower Gel 2x750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    5,56 € 3,71 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  25. Vidal Orchid Shower Gel 2x750ml

    Vidal Orchid Shower Gel 2x750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  26. Vidal Shower Gel 2x750ml

    Vidal Shower Gel 2x750ml

    για Σώμα

    5,56 € 3,71 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  27. Vidal Shower Gel 2x750ml

    Vidal Shower Gel 2x750ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    4,97 € 3,31 €/lt

    0

  28. Vidal Shower Gel 250ml

    Vidal Shower Gel 250ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    4,83 € 19,32 €/lt

    0

  29. Vidal Αφρόλουτρο 750ml

    Vidal Αφρόλουτρο 750ml

    για Σώμα

    4,00 € 5,33 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  30. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    1,90 € 3,8 €/lt

    0

  31. Vidal Exotic Dream Bahamas Shower Gel 2x500ml

    0

  32. Vidal Polar Ice Shower Gel 500ml

    0

  33. Vidal Almond & Karite Shower Gel 500ml

    Vidal Almond & Karite Shower Gel 500ml

    Θρέψη, για Σώμα

    2,45 € 4,9 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  34. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    για Σώμα

    2,45 € 4,9 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  35. Vidal Argan Oil Bath Foam Shower Gel 500ml

    Vidal Argan Oil Bath Foam Shower Gel 500ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    2,24 € 4,48 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  36. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    για Σώμα

    7,10 € 14,2 €/lt

    0

  37. Vidal Berries & Musk Bath Foam Shower Gel 500ml

    Vidal Berries & Musk Bath Foam Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση, για Σώμα

    2,18 € 4,36 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  38. Vidal Orchidea Shower Gel 500ml

    Vidal Orchidea Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση, για Σώμα

    2,38 € 4,76 €/lt

    0

  39. Vidal Camelia & Amber Αφρόλουτρο 750ml

    Vidal Camelia & Amber Αφρόλουτρο 750ml

    Ενυδάτωση/Θρέψη, για Σώμα

    2,99 € 3,99 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 ΟκτAd

    0

  40. Vidal Almond & Karite Αφρόλουτρο 750ml

    Vidal Almond & Karite Αφρόλουτρο 750ml

    Θρέψη, για Σώμα

    2,00 € 2,67 €/lt

    0

  41. Vidal Berries & Musk Bath Foam Κρεμώδες Αφρόλουτρο 750ml

    Vidal Berries & Musk Bath Foam Κρεμώδες Αφρόλουτρο 750ml

    για Σώμα

    4,34 € 5,79 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  42. Vidal Milk & Cream 500ml

    Vidal Milk & Cream 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    1,84 € 3,68 €/lt

    0

  43. Vidal White Musk Κρεμώδες Αφρόλουτρο 500ml

    0

  44. Vidal White Musk Αφρόλουτρο

    0

  45. Vidal Camelia Sensual Touch Shower Gel 500ml

    Vidal Camelia Sensual Touch Shower Gel 500ml

    Ενυδάτωση, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  46. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Χαλάρωση, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  47. Vidal Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Vidal Energy & Sport Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση/Χαλάρωση, για Σώμα

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  48. Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml

    Vidal Argan Oil Bath Foam Αφρόλουτρο 750ml

    Αναζωογόνηση/Τόνωση, για Σώμα

    1,99 € 2,65 €/lt

    0

  49. Vidal Αφρόλουτρο 500ml

    0

  50. Vidal Shower Gel 500ml

    Vidal Shower Gel 500ml

    Καταπράυνση, για Σώμα

    1,70 € 3,4 €/lt

    0

  51. Vidal Almond & Karite Shower Gel 500ml

    Vidal Almond & Karite Shower Gel 500ml

    Θρέψη, για Σώμα

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  52. Vidal Argan Shower Gel

    Vidal Argan Shower Gel

    Ενυδάτωση/Θρέψη, για Σώμα

    Ποσότητα: 500 / 1500 ml
    από1,75 € 3,5 €/lt

    0

  53. Vidal Argan Oil Bath Foam Shower Gel 500ml

    Vidal Argan Oil Bath Foam Shower Gel 500ml

    Θρέψη/Ενυδάτωση, για Σώμα

    2,10 € 4,2 €/lt
    Παράδοσηέως Παρ, 02 Οκτ

    0

  54. Vidal Berries & Musk Bath Foam Shower Gel 500ml

    Vidal Berries & Musk Bath Foam Shower Gel 500ml

    Αναζωογόνηση, για Σώμα

    1,75 € 3,5 €/lt

    0

  55. Vidal Camelia & Amber Αφρόλουτρο

    0

  56. Uriage

    Ad

    XEMOSE C8+

    Πολύ ξηρό δέρμα με τάση για ατοπία

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    XEMOSE C8+
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε προϊόντα περιποίησης σώματος!
Bonus 1.000 Coins με μία παραγγελία σε προϊόντα περιποίησης σώματος!
Κέρδισέ τα