






Syoss Keratin Blue Lotus Conditioner 440ml
για Λάμψη, Ενυδάτωση, Αναδόμηση
3,95 € 8,98 €/lt-5%στα 80+ τεμάχιαAdSyoss Repair Deep Conditioner 250ml
για Ενυδάτωση, Λάμψη, Αναδόμηση
4,18 € 16,72 €/lt-5%στα 80+ τεμάχιαAdSyoss Oleo Intense Conditioner 250ml
για Λάμψη, Ενυδάτωση, Αναδόμηση
ΠαράδοσηΜεθαύριοAd2,35 € 9,4 €/ltSyoss Color Conditioner 500ml
7,70 € 15,4 €/ltSyoss Color Conditioner
για Διατήρηση Χρώματος
Ποσότητα: 250 / 440 mlΠαράδοσηΜεθαύριο2,90 € - 4,33 € από 7,34 €/ltSyoss Keratin Blue Lotus Conditioner 440ml
για Λάμψη, Ενυδάτωση, Αναδόμηση
ΠαράδοσηΜεθαύριο3,10 € 7,05 €/lt





