1. Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας

    7,59 € 50,6 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  2. Apivita Frequent Use Conditioner 150ml

    Apivita Frequent Use Conditioner 150ml

    κατά της Ψαλίδας, Αναδόμηση

    7,03 € - 7,15 € από 46,87 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  3. Apivita Tonic Conditioner 150ml

    Apivita Tonic Conditioner 150ml

    για Ενίσχυση όγκου

    7,51 € - 9,10 € 50,07 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  4. Apivita Color Seal Conditioner 150ml

    Apivita Color Seal Conditioner 150ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    6,65 € 44,33 €/lt

    0

  5. Apivita Hydration Conditioner 150ml

    Apivita Hydration Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση

    2,70 € - 8,92 € 50,07 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  6. Apivita Frequent Use Conditioner 50ml

    Apivita Frequent Use Conditioner 50ml

    κατά της Ψαλίδας, Αναδόμηση, Ενυδάτωση

    2,02 € - 2,77 € από 40,4 €/lt

    0

  7. Apivita Hyaluronic Hydra Leave in Conditioner 100ml

    Apivita Hyaluronic Hydra Leave in Conditioner 100ml

    για Ενυδάτωση

    7,34 € 73,4 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  8. Apivita Frequent Use Conditioner 50ml

    Apivita Frequent Use Conditioner 50ml

    για Ενυδάτωση, Ενίσχυση όγκου, Αναδόμηση

    2,77 € 55,4 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  9. Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml

    Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml

    κατά της Ψαλίδας, Ενίσχυση όγκου, Ενυδάτωση

    7,36 € 49,07 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  10. Apivita Εσπεριδοειδή & Μέλι Conditioner 150ml

    Apivita Εσπεριδοειδή & Μέλι Conditioner 150ml

    για Λάμψη, Αναζωογόνηση

    8,70 € 58 €/lt

    0

  11. Apivita Color Protect Conditioner 150ml

    Apivita Color Protect Conditioner 150ml

    για Διατήρηση Χρώματος

    8,54 € 56,93 €/lt

    0

  12. Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Διατήρηση Χρώματος, Λάμψη

    9,60 € 64 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  13. Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    για Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας, Anti-frizz

    7,07 € - 8,40 € από 47,13 €/lt

    0

  14. Apivita Color Protect Conditioner 150ml

    0

  15. Apivita Nourish & Repair Honey & Plant Keratin Conditioner 250ml

    Apivita Nourish & Repair Honey & Plant Keratin Conditioner 250ml

    για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, Ενίσχυση όγκου

    22,70 € 90,8 €/lt

    0

  16. Apivita Χαμομήλι & Mέλι Conditioner 50ml

    Apivita Χαμομήλι & Mέλι Conditioner 50ml

    για Ενυδάτωση

    2,64 € 52,8 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  17. Apivita Hyaluronic Hydra Conditioner 150ml

    Apivita Hyaluronic Hydra Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση

    9,17 € 61,13 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  18. Apivita Frequent Use Conditioner 150ml

    Apivita Frequent Use Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση

    8,70 € 58 €/lt

    0

  19. Apivita Hydration Leave in Conditioner 100ml

    Apivita Hydration Leave in Conditioner 100ml

    για Ενυδάτωση

    7,70 € 77 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  20. Apivita Hyaluronic Hydra Leave in Conditioner 100ml

    Apivita Hyaluronic Hydra Leave in Conditioner 100ml

    για Ενυδάτωση

    5,80 € 58 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  21. Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml

    Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας

    7,95 € 53 €/lt
    Ad

    0

  22. Apivita Hyaluronic Hydra Conditioner 150ml

    Apivita Hyaluronic Hydra Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση

    7,70 € 51,33 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  23. Apivita Shine Conditioner 150ml

    Apivita Shine Conditioner 150ml

    για Λάμψη

    7,04 € - 7,20 € 46,93 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 ΟκτAd

    0

  24. Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    Apivita Keratin Repair Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας

    7,59 € 50,6 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  25. Apivita Hydration Leave in Conditioner 100ml

    Apivita Hydration Leave in Conditioner 100ml

    για Ενυδάτωση

    6,02 € 60,2 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  26. Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml

    Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150ml

    για Ενυδάτωση, Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας

    7,04 € 46,93 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  27. Apivita Shine Conditioner 150ml

    Apivita Shine Conditioner 150ml

    για Λάμψη

    7,04 € - 7,20 € από 46,93 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  28. Apivita Tonic Conditioner 150ml

    Apivita Tonic Conditioner 150ml

    για Ενίσχυση όγκου

    7,51 € - 9,10 € από 50,07 €/lt
    Παράδοσηέως Πέμ, 01 Οκτ

    0

  29. Κορυφαίο Χρηστών
    Apivita Hydration Conditioner
    Κορυφαίο Χρηστών

    Apivita Hydration Conditioner

    για Ενυδάτωση

    Ποσότητα: 50 / 150 ml
    2,70 € - 8,92 € από 50,07 €/lt

    0

  30. Apivita

    Ad

    DANDRUFF RELIEF

    Έως 100% χωρίς πιτυρίδα από την 1η χρήση

    Ανακάλυψε εδώΑνακάλυψε εδώ
    DANDRUFF RELIEF
  31. Δες βίντεο για Conditioner Μαλλιών